29 Haziran 2022 Çarşamba

GAZETECİ CEM KÜÇÜK, EMEKLİ MAAŞLARINA YAPILACAK ZAM ORANINI AÇIKLADI

Gazeteci Cem Küçük, emekli maaşlarına yapılacak zam oranını açıkladı

Gazeteci Cem Küçük, emekliye yapılacak zam oranını söyledi. Asgari ücreti açıklanmadan önce tahmin eden Cem Küçük, bu seferde emekli maaşlarına yapılacak zam oranı ile ilgili net rakam verdi.

25 Aralık 2021 Cumartesi 16:45 EKONOMİ

Emekliler maaşlarına yapılacak olan zam oranının merak ederken, gazeteci Cem Küçük'ten emekli maaşlarına gelecek olan zam oranı ile ilgili açıklama geldi.


EMEKLİ MAAŞLARINA NE KADAR ZAM GELECEK 
Milyonlarca emekli, 2022 yılı için maaşlarına yapılacak olan zam oranının ne olacağını merak ediyor. Gazeteci Cem Küçük ise katıldığı Enine Boyuna canlı yayınında, emekli maaşlarına çok iyi bir zam geleceğini söyleyerek, "AK Parti Grup Başkan Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu geçtiğimiz gün benim konuğumdu, asgari ücret gibi enflasyon farkları içinde en az yüzde 30-40 zam gelecek. Maaşlar düzeltilecek" dedi.

ASGARİ ÜCRETİ DOĞRU TAHMİN ETTİ
Gazeteci Cem Küçük asgari ücret rakamı ile ilgili de açıklanmadan doğru bir tahminde bulunmuştu. Cem Küçük, TGRT kanalında sabah sunduğu canlı yayın programında asgari ücret için "Ankara'da edindiğimiz kaynak, Erdoğan'ın 4 bin 200 TL'ye çıkaracağını söyledi" demişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun simidine uygulanan zam dolar düşünce geri çekildi

Samsun simidine uygulanan zam dolar düşünce geri çekildi