10 Ağustos 2022 Çarşamba

AK PARTİ SAMSUN İL BAŞKANINA ESNAFLARI GEZELİM HANGİ ESNAF MEMNUN GÖSTERİN TEKLİFİ

AK Parti Samsun İl Başkanına esnafları gezelim hangi esnaf memnun gösterin teklifi

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Savaş Kiraz, esnafların memnun olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'ya "Esnafları birlikte gezelim hangi esnaf memnun gösterin" teklifinde bulundu.

16 Aralık 2020 Çarşamba 23:46 GÜNCEL

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Savaş Kiraz, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun kira yardımları ile ilgili esnafların çok memnun olduğunu söylemesini eleştirdi.


Pandemi sürecinde üç ay boyunca esnaflara büyükşehirlerde 750, şehirlerde ise 500 lira kira yardımı yapılacak olması ile ilgili açıklamasında esnafların çok memnun olduğunu ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu'ya esnaf odası başkanı Savaş Kiraz'dan tepki geldi.

Samsun Esnaf Odaları Birliği Başkanvekili Savaş Kiraz, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'ya esnafları birlikte gezme teklifinde bulunarak, 
"Ben sayın il başkanına sormak isterim bu memnun olan esnaf camiası kim? Hangi camia çok memnun? Ne zaman hangi esnaf camiası sizi aradı da biz çok memnunuz dedi? Bu memnunluğun oranı ne? Size göre bir TESK başkan vekili, bir SESOB başkan vekili, bir oda başkanı olarak bizler doğruyu  konuşmuyor muyuz? Müsait olursanız buyurun birlikte gezelim esnafı. Biz size mutsuz esnafı gezdirelim. Sizde bize şu çok memnun esnaf camiasını gezdirin. Ha pandemide para kazan bir iki esnaf camiası olabilir. Ama esnaf çok memnun diye genelleme yapmak çok iddialı bir laf." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Mehmet

18 Aralık 2020 Cuma 14:30

Ben kendi adıma konuşmak istiyorumGüzel kardeşim ilbaşkanı ilçe başkanı değil sorunSorunu ben sölim samsunda esnaf oda başkanları değişmeli en önemlisi denetlenmeli Allah peygamber aşkına artık yeter esnaf kefalet 30 bin TL ye teminat isterken özel banka 40 bin TL ye kadar esnafa kefilsiz teminatsız kredi veriyor ama faizi yüksek eee nerede kaldı esnafa odaların ayrıcalığı haber yapacaksanız bunu yapın artık esnaf bitti değil esnaf çöktüüüüü teşekkürler

Mustafa

17 Aralık 2020 Perşembe 13:40

Bu adam vallahi ne dediğini bilmiyorum içimden küfretmek geliyor adap izin vermiyor

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un seferber olduğu Yunus Kartal'dan acı haber! Vefat etti

Samsun'un seferber olduğu Yunus Kartal'dan acı haber! Vefat etti