23 Mayıs 2022 Pazartesi

ASİYAD AK PARTİ GENEL SEKRETERİ FATİH ŞAHİN'İ ZİYARET ETTİ

ASİYAD AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin'i ziyaret etti

Genel Merkezi Ankara'da bulunan Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) Yönetim Kurulu, AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin'i ziyaret etti.

14 Aralık 2021 Salı 20:19 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz ve dernek yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin ile bir araya geldi.


AK Parti Genel Merkez binasında gerçekleşen ziyarette, ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin'e Samsun brifingi verdi. Ankara'da yaşayan Samsunlular olarak gerçekleştirdikleri dernek faaliyetleri ve hayata geçirdikleri projelere yönelik Fatih Şahin'e bilgiler veren Osman Yılmaz, Samsun lobisi olarak güçlü olduklarını belirtti.

AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin'de ASİYAD Başkanı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz günün anısına AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin'e Samsun'un Onur Anıtı heykelini hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan ASİYAD'ın toplantısına katıldı

Çiğdem Karaaslan ASİYAD'ın toplantısına katıldı