23 Mayıs 2022 Pazartesi

ASİYAD'IN TOPLANTISINA SAMSUNLU BAKAN YARDIMCISI SADRİ ŞENSOY KATILDI

ASİYAD'ın toplantısına Samsunlu Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy katıldı

Samsunlu Milli Eğitim Bakan(MEB) Yardımcısı Sadri Şensoy, ASİYAD'ın toplantısına katılırken, ASİYAD Yönetim Kurulu ise Koza Holding Genel Müdürlüğüne atanan Samsunlu Mahmut Çelik'i ziyaret etti.

29 Aralık 2021 Çarşamba 15:36 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici İşadamları ve yöneticileri Derneği(ASİYAD)'ın konuğu Samsun doğumlu olan Milli Eğitim Bakan (MEB) Yardımcısı Sadri Şensoy oldu.


Samsun'un Çarşamba ilçesi doğumlu olan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, ASİYAD Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. ASİYAD Yönretim Kurulu geçtiğimiz aylarda Bakan Yardımcısı Şensoy'u makamında ziyaret etmişti. ASİYAD'e iadeyi ziyarette bulunan Sadri Şensoy, gerçekleşen toplantıda, bakanlık olarak eğitim alanında Samsun'a önemli hizmetler kazandırdıklarını söyledi. SAMSUNLU BAKAN YARDIMCISI ASİYAD İLE BULUŞTU
ASİYAD Yönetim Kurulu toplantısında kendisinin de Samsunlu olduğunu belirten Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, eğitim ile ilgili Samsun'a kazandırılacak her projeye açık olduklarını belirtti. ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, toplantılarına katılan Milli Eğitim Bakan Yardımcsı Şensoy'e teşekkür ederek, "Ankara'da yaşayan Samsunlular olarak, Samsunlu bürokratlarımızın her zaman yanlarındayız. Ankara'da bulunan bakanlıklarda Samsunlu hemşerilerimizin görev alması, Samsun lobisi olarak bizleri mutlu etmektedir. ASİYAD olarak Samsunlu gençlerimize ve Samsunlu bürokratlarımızın yanlarındayız. Nazik ziyareti için Bakan Yardımcımız Sadri Şensoy beye teşekkür ediyorum" dedi.KOZA HOLDİNG GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE SAMSUNLU İSİM ATANDI
Öte yandan ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce Koza Holding Genel Müdürlüğü görevine atanan Samsunlu Mahmut Çelik'e de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, SAMKON Genel Başkan Danışmanı olan ve Koza Holding Genel Müdürlüğü görevine atanan Mahmut Çelik'e ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, günün anısına Atatürk Heykeli hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

29 Aralık 2021 Çarşamba 12:44

okul ve derslik sayısı merkezde yetersiz 50 kişilik sınıf olamamalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum Belediyesi yavru sokak köpeğini sahiplendi

Samsun'da Atakum Belediyesi yavru sokak köpeğini sahiplendi