15 Ağustos 2022 Pazartesi

AYKUT ÇEPNİ FEDERASYON BAŞKAN VEKİLLİĞİNE SEÇİLDİ

Aykut Çepni federasyon başkan vekilliğine seçildi

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekilliği görevine Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni getirildi.

10 Şubat 2021 Çarşamba 17:40 GÜNCEL

Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonunun İstanbul'da yapılan genel kurulunda, Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Dernek Başkanı Aykut Çepni, federasyonun başkan vekilliği görevine seçildi.


Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonu Başkan vekilliği görevine seçilen Aykut Çepni, yaptığı açıklamada, "Pandemi döneminde düğün salonları işletmecileri olarak büyük sıkıntılar çektik. Federasyon bünyesinde ve Samsun Düğün Salonları ve Organizasyon Firmaları Derneği olarak yaşanan sıkıntıların giderilmesi ile ilgili çalışmalar başlattık ve bu çalışmaların takipçisi olacağız. 2021 yaz sezonunun düğün salonu işletmecileri için sıkıntısız, bol kazanç sağlayacakları bir sezon olması için elimizden gelen tüm gayret ve çalışmayı ortaya koyacağız. Bunun içinde federasyon olarak bizler gereken çalışmaları şimdiden yapmaya başladık. Tüm Düğün Salonları Etkinlik ve Organizasyon İşletmecileri Federasyonunda şahsımıza layık görülen başkan vekilliği görevimizin başta ülkemize ve Samsun'umuza hayırlar getirmesini diliyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ahmet Bayrak

11 Şubat 2021 Perşembe 18:14

Aynı IP üzerinden hem erkek hem de bayan ismi ile yorum yazan okurumuz. Yazmış olduğunuz yorumda hukuki hak doğuracak ithamlar vardır. Siz egonuzu tatmin edeceksiniz diye biz emniyet siber suçlara sürekli ifade vermek zorunda değiliz. Diyorsanız ki; hukuki sorumluluğu alıyorum, emniyet isterse IP adresimi verin; (Ki mahkeme istediği zaman vermek zorundayız) o zaman yayınlayalım yorumunuzu. Bize korkmayın diyene kadar sen o kadar korkusuz isen gerçek isminle yap yorumunu.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta 8.8 milyon kişinin sosyal yardım aldığını açıkladı! Bu utanılacak bir şey dedi

Erhan Usta 8.8 milyon kişinin sosyal yardım aldığını açıkladı! Bu utanılacak bir şey dedi