12 Ağustos 2022 Cuma

BİNALİ YILDIRIM SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKANI DEMİR'E DUALARIMIZ SİZİNLE DEDİ

Binali Yıldırım Samsun Büyükşehir Başkanı Demir'e dualarımız sizinle dedi

Samsun'a gelen Binali Yıldırım, tedavisi için Ankara'da bulunan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e video konferans yolu ile geçmiş olsun mesajını ileterek "Dualarımız sizinle" dedi.

24 Temmuz 2022 Pazar 15:16 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısına video konferans ile bağlanıp, tedavi süreci ile ilgili AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve partililere bilgi verdi. Mustafa Demir, en kısa sürede tedavisini tamamlayıp Samsun’a döneceğini söyledi.


AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir’e geçmiş olsun dileklerini ileterek, "Biz de bugün İl Danışma Meclisinde bütün yol arkadaşlarımız ile birlikte en kalbi duygularımızla sizi selamlıyoruz. En kısa sürede Samsun, sizi burada görmek istiyor" dedi.

AK Parti İl Danışma Meclisi bugün Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salon’da yapıldı. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile birlikte Samsun milletvekilleri ve partililerin de katıldığı toplantıya Ankara’da tedavi süreci devam eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir video konferansla katıldı.  

CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR
Hastalığı ve tedavi süreciyle ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, tedavi sürecinin en kısa sürede tamamlanarak Samsun’a döneceğini ifade ederek, "Cumhurbaşkanımıza özellikle huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Sağlık Bakanımıza ve sizlere teşekkür ediyorum. Tedaviye Ankara’da başladık" dedi.

YATIRIMLARLA ŞEHRİ GELECEĞE TAŞIYORUZ
Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’a Samsun’da bulunmalarından dolayı teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Başkan Mustafa Demir, "Genel Başkan Yardımcımız, milletvekillerimiz, parti teşkilatımız, belediye başkanlarımız ile birlikte Samsun’da müthiş bir uyumumuz var. Her alanda yapılan yatırımlarla şehrimizi geleceğe taşıyoruz. Önümüzde bir TEKNOFEST süreci var. O zamanda sizi Samsun’da ağırlayacağız. Ben tekrar Samsunumuza hoş geldiniz diyorum" ifadelerini kullandı.YILDIRIM: DUALARIMIZ SİZİNLE
AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım da Başkan Demir’e geçmiş olsun dileklerini ileterek, !Biz de bugün İl Danışma Meclisinde bütün yol arkadaşlarımız ile birlikte en kalbi duygularımızla sizi selamlıyoruz. En kısa sürede Samsun, sizi burada görmek istiyor. İnşallah tedaviniz kısa zamanda tamamlanacak. Samsunlu hemşerilerimize hizmete devam edeceksiniz buna yürekten inanıyoruz. Birlikte çok yakın çalıştık ve güzel hizmetler yaptık. Rabbim tez zamanda şifa versin. Bugün burada fiziken beraber olamasak da görüntülü bir şekilde sizin varlığınızı burada hissediyoruz. Dualarımız sizinle" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Faruk

24 Temmuz 2022 Pazar 17:51

Sayın Başkanımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da asfaltlanan Atatürk Bulvarı yeniden trafiğe açıldı

Samsun'da asfaltlanan Atatürk Bulvarı yeniden trafiğe açıldı