12 Ağustos 2022 Cuma

BU NE REZALET! SAMSUN'DA İKİ KİŞİ TRAMVAYDA İÇKİ İÇERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Bu ne rezalet! Samsun'da iki kişi tramvayda içki içerken görüntülendi

Samsun'da SAMULAŞ A.Ş'ye bağlı bir tramvayda iki gencin içki içmesi tepkilere neden oldu. Samsun'da tramvayda içki içilmesi ve denetim boşluğunu gözler önüne sererken olay "Bu ne rezalet" dedirtti.

11 Ağustos 2020 Salı 18:18 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs salgını sürecinde yoğun yolcu taşıması yapılması ve sosyal mesafenin bu nedenle tramvaylarda sağlanamadığı tartışmaları sürerken, bir tramvayda iki gencin içki içerken çekilen görüntüleri ise pes dedirtti.


SAMULAŞ A.Ş'ye bağlı tramvayda çekilen görüntülerde iki gencin yolculuk esnasında yanlarında bulunan içi şişelerini kafalarına diktikleri görülürken, bu yolcuların tramvaya içki şişeleri ile nasıl bindiği ise merak konusu oldu. SAMULAŞ A.Ş bünyesinde ki tramvaylara binen yolcuların sıkı bir şekilde denetlenmediğini de gözler önüne seren bu durum tepkilere neden oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Dalgana dalga dalga bak

15 Ağustos 2020 Cumartesi 16:32

öncelikle dangalak senin gibilere denir. Dıbırım yediği için yazdım. Senin belli ki dıbırın yemiyor. Evinden çıkma o zaman. Denk geldiğinde kaç tanesini o trenlerden attığımı beni tanıyanlar bilir aslan parçası. Sen evinden çıkma yanlışa ses çıkarma ama olur mu.

dalgana bak

14 Ağustos 2020 Cuma 13:28

Bu fotoğrafı çeken niye müdahil olmamış. Niye kimse sormuyor. İlla herkesin tepesine bir memur amir bir polis mi olmalı. Ayıp be

dalga dalga

14 Ağustos 2020 Cuma 14:11

dalgasına bak diyen dangalak; niye sormuyor biliyormusun.. sorunca öldürülüyorlar, müdahil olunca bıçaklanıyorlar.. kimse canını pazarda bulmadı. Maske tak diyorsun kavga çıkartıyorlar, sosyal mesafeni koru diyorsun sana ne diyorlar. Böyle tiplere dıbırın yiyorsa sen müdahale et, sonucunu da yaz

Ahmet

11 Ağustos 2020 Salı 21:19

Beceriksiz kişilere kurumlar görevler verilirse böyle olur,tuz da koktu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hastane karıştı! Koronalı hastalarla, teste giden vatandaşlar aynı kuyrukta

Samsun'da hastane karıştı! Koronalı hastalarla, teste giden vatandaşlar aynı kuyrukta