16 Mayıs 2022 Pazartesi

CANİK BELEDİYE BAŞKANI SANDIKÇI ESNAFLARI GEZDİ KORONAVİRÜS TEDBİR UYARISI YAPTI

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı esnafları gezdi KoronaVirüs tedbir uyarısı yaptı

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gülsan Sanayi ve Mekke caddesi esnaflarını ziyaret ederek, KoronaVirüs tedbir ve kurallarına uyulmasını istedi ve bu konuda taviz verilmeyeceğini söyledi.

03 Mart 2021 Çarşamba 17:06 GÜNCEL

Samsun'da AK Partili Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gülsan Sanayi ve Mekke caddesi esnaflarını ziyaret ederek Samsun'un KoronaVirüs haritasında çok yüksek riskli il konumunda bulunması nedeniyle uyarılarda bulundu.


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Gülsan Sanayi ve Mekke Caddesi esnafını ziyaret etti. Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, Gülsan Sanayi ve Mekke Caddesi esnaflarına yaptığı ziyaretlerde tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle mücadele döneminde büyük özveri ile yeni işyeri açan esnafları tebrik etti hayırlı işler diledi. 

Sandıkçı gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde KoronaVirüs tedbir ve kurallarına da dikkati çekerek, "Salgınla mücadelede asla tavize yer yok. Bir an önce bu salgından kurtulup artık ilçe halkımızla, esnafımızla normal hayata geçmek istiyoruz. Pandemiyle mücadelede yerinde karar dönemine geçilmiş durumda. Hayatımızın normale kavuşması için salgın riskini ortadan kaldırmak zorundayız. Bunun içinde esnaf kardeşlerimizle, vatandaşlarımızla birlik beraberlik içerisinde topyekûn mücadele içinde olmalıyız. Ülkemizin geleceği için, yavrularımızın geleceği, eğitimi için, sağlıklı kalmak sağlıklı yaşamak için çok daha dikkatli olalım. Sosyal mesafemize, maske kullanmaya ve temizliğimize dikkat edelim" uyarısında bulundu.Esnafları ziyaretleri sırasında alış-veriş için gelen vatandaşlarla da sohbet eden, yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunan Başkan Sandıkçı, tek amaçlarının ilçe halkına hizmet etmek olduğunu ve bu nedenle de düzenli olarak esnaf ve ilçe halkıyla bir araya geldiklerini, esnaf ve ilçe halkının gözlerindeki tebessümün kendilerine güç kuvvet verdiğini belirtti.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Esnaf kardeşlerimizle birlikte olmaktan onlarla bilgi paylaşımında bulunmaktan mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Siz esnaf kardeşlerimizin gözlerindeki tebessüm bizler için güç, kuvvet ve motive kaynağı. Sizlerle birlikte kendimizi çok daha güçlü hissediyoruz. İşleri nedeniyle bizlere gelemeyen, özellikle yeni iş yeri açan esnaflarımızı ziyaret ederek destek olmak arzusundayız. Bu pandemi sürecinde yeni işyeri açan esnaf kardeşlerimizi tebrik ediyorum, kutluyorum. Bu zor süreçte belediye olarak bizler de imkânlarımız ölçüsünde onların yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim.”Esnaf ve vatandaşlara pandemiyle mücadele konusunda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler de veren Başkan Sandıkçı, "Salgınla mücadelede asla tavize yer yok. Bir an önce bu salgından kurtulup artık ilçe halkımızla, esnafımızla normal hayata geçmek istiyoruz. Pandemiyle mücadelede yerinde karar dönemine geçilmiş durumda. Hayatımızın normale kavuşması için salgın riskini ortadan kaldırmak zorundayız. Bunun içinde esnaf kardeşlerimizle, vatandaşlarımızla birlik beraberlik içerisinde topyekün mücadele içinde olmalıyız. Ülkemizin geleceği için, yavrularımızın geleceği, eğitimi için, sağlıklı kalmak sağlıklı yaşamak için çok daha dikkatli olalım. Sosyal mesafemize, maske kullanmaya ve temizliğimize dikkat edelim" diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

SAMSUNLU

04 Mart 2021 Perşembe 11:02

kongrelere devammmmmm

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu sanatçı Sibel Yıldırım Vazgeç Gönlüm şarkısı ile mest etti

Samsunlu sanatçı Sibel Yıldırım Vazgeç Gönlüm şarkısı ile mest etti