07 Ağustos 2022 Pazar

CEM KÜÇÜK'TEN SAMSUN VE KARADENİZ İÇİN 15 GÜN TAM KAPANMA ÖNERİSİ

Cem Küçük'ten Samsun ve Karadeniz için 15 gün tam kapanma önerisi

SamsunKentTV'de yayınlanan Samsun İçin Söyleyeceklerim Var canlı yayınının konuğu gazeteci-yazar Cem Küçük oldu. Cem Küçük, vakaların düşmemesi durumunda Samsun ve Karadeniz için tam kapanma önerisinde bulundu.

04 Mart 2021 Perşembe 14:06 GÜNCEL

Samsun'da dijital platformlar üzerinden canlı yayınları ile yayın hayatına başlayan SamsunKentTV gazeteci yazar Cem Küçük'ü konuk etti.


TGRT Haber'de Günaydın Türkiye programını sunan gazeteci Cem Küçük, SamsunKentTV canlı yayınında Karadeniz bölgesi ve Samsun'da KoronaVirüs vakalarının artış göstermesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

SamsunKentHaber Genel Yayın Yönetmeni ve İnternet Medya Bilişim Federasyonu(İMEF) Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk'ün sunduğu Samsun İçin Söyleyeceklerim Var canlı yayınının özel konuğu olan gazeteci Cem Küçük, önemli açıklamalar yaptı.

Salgın süreci ile ilgili Öztürk'ün sorularını yanıtlayan gazeteci Cem Küçük, Samsun ve Karadeniz bölgesinin KoronaVirüs ile mücadelede iyi bir sınav veremediğini söyleyerek, "Mart'ın 10'una kadar bu iş geçmezse tam kapanma yapmak lazım" dedi.

SamsunKentTV'de Samsun İçin Söyleyeceklerim Var canlı yayınında açıklamalarda bulunan Cem Küçük, şunları dile getirdi.

Doğu Karadeniz illeri Covid sınavını bu son dönemde maalesef iyi veremediler. Bu tedbirlerle beraber o kırmızı olan renk, önce turuncuya sonra sarıya ve maviye döner. 15 günlük kapanmada 10 günlük kapanmada bu sorunu çözer. Türkiyede esnafın durumu iyi değil. Çok icra iflas dosyası var. Bu sarı, turuncu ve mavi olan yerlerde esnaf açıldı biraz nefes aldılar. İki üç milyon kişi bir anda işine kavuşmuş oldu bu da önemli bir gelişme. Tam kapanmadan ziyade tedbirli olmak lazım, denetlemeyi sık yapmak lazım. Önümüzdeki bir hafta içerisinde Mart'ın 10'una kadar bu iş geçmezse bence 15 günlük tam kapanmayı yapmak lazım."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Tekkeköy Aşevinden 300'den fazla aileye her gün sıcak yemek gidiyor

Samsun'da Tekkeköy Aşevinden 300'den fazla aileye her gün sıcak yemek gidiyor