07 Ağustos 2022 Pazar

CEMİL DEVECİ 2021 YILI HEDEFİNİ AÇIKLADI! ATAKUM İÇİN TÜM GÜÇ ÇALIŞACAĞIZ

Cemil Deveci 2021 yılı hedefini açıkladı! Atakum için tüm güç çalışacağız

Samsun'da CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci 2021 yılında hedeflerinin Atakum için tüm güç çalışmak olduğunu açıklayarak, "Dayanışma için tüm imkanları seferber edeceğiz" dedi.

01 Ocak 2021 Cuma 17:00 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, 2021 yılı mesajında "Karadeniz’in en güzel kenti Atakum’u geleceğe taşımak için yeni yılda da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.


Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesinin Başkanı Av. Cemil Deveci 2021 yılı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili hemşehrilerim, büyük bölümünü hüzünlü anılar olarak hatırlayacağımız bir yılı geride bırakıyoruz. 2020’de karşılaştığımız salgın hastalık, doğal afetler ve beraberinde verdiğimiz kayıplar hepimizi derinden yaraladı. Yaşadığımız tüm olumsuzluklar, dayanışma kültürünün ne kadar önemli olduğunu bize bir kez daha hatırlattı. Omuz omuza verdiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk olmadığını deneyimledik. Yitip gidenleri geri getiremesek de birlikte mücadele ettiğimizde geride kalanlara umut olabileceğimizi gördük. İnancımızda, kültürümüzde, geleneğimizde var olan toplumsal dayanışmayı Atakum’da yeniden canlandırmayı başardık. Mutlulukların paylaştıkça büyüdüğüne hep beraber tanık olduk.HAKÇA PAYLAŞACAĞIMIZ MUTLU VE SAĞLIK DOLU BİR YIL OLSUN
Karadeniz’in en güzel kenti Atakum’u geleceğe taşımak için yeni yılda da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Atakum Belediyesi’nin kaynaklarını hemşehrilerimizin sağlığı, huzuru ve mutluluğu için kullanacağız. Bugüne kadar olduğu gibi komşularımız açken tok yatmayacağız. Tüm Atakumluların yürekten sahip çıktığı kalkınma ve dayanışma projelerimizi ileri taşıyarak aralarına yenilerini ekleyeceğiz. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni yüzyılında dayanışma kültürü ve komşuluk hukukunu geliştirmek için elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğiz. 2021’in tüm hemşehrilerimle birlikte emek vereceğimiz, üreteceğimiz, alın terimizin karşılığını alabileceğimiz, hakça paylaşacağımız mutlu ve sağlık dolu bir yıl olmasını diliyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde toplu sözleşme imzalandı! İşçi maaşlarına yüzde 13 zam

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde toplu sözleşme imzalandı! İşçi maaşlarına yüzde 13 zam