15 Ağustos 2022 Pazartesi

CEMİL DEVECİ ERKEN GENEL SEÇİM OLACAK DEDİ, İKTİDARIN DEĞİŞMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

Cemil Deveci erken genel seçim olacak dedi, iktidarın değişmesi gerektiğini söyledi

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, genel seçimin erken olacağını açıkladı, "Önümüzdeki seçimde Türkiye'de iktidar değişikliği olmak zorunda" dedi.

27 Ocak 2020 Pazartesi 16:01 GÜNCEL

Samsun'da CHP'li Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, CHP İlkadım İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada, genel seçimin erken olacağını söyledi.


CHP İlkadım ilçe kongresinde partililere seslenen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, genel seçimlerle ilgili uyarılarda bulundu. 

Genel seçimin zamanında değil daha erken olacağını söyleyen Cemil Deveci,  "CHP'li belediyeler, muhalif belediyelerin tamamı başarılı olmak zorunda. Önümüzdeki genel seçim zamanında değil daha erken olacak. Önümüzdeki genel seçim bu belediyelerin başarısı üzerinde tartışılacak.  CHP'li olan herkes Cumhuriyetin yeniden kurulması yeniden inşaa edilmesini, Kuva-i Milliye ruhunun kurulmasını isteyen herkes belediyelerin başarılı olması için destek olmak durumunda" dedi.

CHP'li belediyelerin de eksikliklerinin olabileceğini, bu eksikliklerin örgüt içerisinde konuşulması gerektiğini kaydeden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP İlkadım ilçe kongresinde gerçekleştirdiği konuşmasında şunları dile getirdi.
"Biz bize konuşacağız, eksikliklerimizi konuşacağız. Ama dışarıda herkes CHP'li belediyelerin arkasında olacaktır. Bu Türkiye'nin geleceğini kurtarma sorumluluğudur. CHP'li belediyeler demokrasi tarihimizde hiç bu kadar önemli bir görev üstlenmediler. İstanbul seçimlerini hep birlikte yaşadık. İstanbul seçimleri dayanışmanın sonucudur. Atakum seçimleride böyle oldu. Alan örgütlenmesi yapmamız gerekiyor, klasik örgüt anlayışından uzaklaşmamız gerekiyor. Bunu yapabilirsek önümüzdeki seçimi alırız. Önümüzdeki seçimi almak zorundayız. Önümüzdeki seçimde Türkiye'de iktidar değişikliği olmak zorunda.  Eğer bu seçimleri alamazsak, çocuklarımıza karşı olan sorumluluğu yerine getiremiyorsunuz demektir. bu seçimler önemli. Haritamız pusulamız Kuva-i Milliye, Atatürk.  Kadın olmadan o ülkede demokrasi olmaz. Kadın olmadanda demokrasi topal olur. Önümüzdeki seçimler adayıyla seçmeni ile destekçisiyle kadın ağırlıklı olmalı."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Meçhul Şarkıcı

29 Ocak 2020 Çarşamba 11:44

bırak başkan bu işleri adam Kamu davasını kazanmış 696 kararname ile kadro yapılandırmasını kazanmış evraklarını içeri teslim etmiş mağdur insanlmara dönüş dahi yapmıyorsunuz.. icraat yapamayan insanlar rken seçimden bahsediyor

Hakan

28 Ocak 2020 Salı 23:40

Yaw dün 1 bugün 2 sakin ol aslan

Musti

28 Ocak 2020 Salı 01:58

Cemil Bey, seçim değil "Deveci armudu" alırsınız, ancak.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinin Elazığ'a gönderdiği yardım tırları depremzedelere ulaştı

Atakum Belediyesinin Elazığ'a gönderdiği yardım tırları depremzedelere ulaştı