16 Mayıs 2022 Pazartesi

CEMİL DEVECİ'DEN ELAZIĞ VE MALATYA İÇİN BATTANİYE VE KIŞLIK GİYECEK ÇAĞRISI

Cemil Deveci'den Elazığ ve Malatya için battaniye ve kışlık giyecek çağrısı

Samsun'un CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem sonrası soğuk havada sokakta kalan vatandaşlar için battaniye ve kışlık giyecek çağrısı yaptı.

25 Ocak 2020 Cumartesi 01:18 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem sonrası soğuk havada sokakta kalan vatandaşlara ulaştırılmak üzere battaniye ve kışlık giyecek kampanyası başlattı.


Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Elazığ ve Malatya'da meydana gelen ve Samsun'da da hissedilen büyük deprem sonrası Atakum halkı ve Samsunlulara önemli bir çağrıda bulundu. 

Depremin ardından soğuk havada çoluk ve çocukları ile sokaklarda yaktıkları ateşlerle ısınmaya çalışan depremzedeler için battaniye ve kışlık giyecek yardımı için çağrı yapan Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Elazığ ve Malatya illerimizde gerçekleşen deprem yaralarını sarabilmek için Atakum olarak biz de elimizden geleni yapmalıyız. Özellikle battaniye, kışlık giyecek ihtiyaçları var. Belediyemiz Paylaşım Merkezine desteklerinizi bekliyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'un BAK maçı geliri Elazığ'daki depremzedelere bağışlanacak

Yılport Samsunspor'un BAK maçı geliri Elazığ'daki depremzedelere bağışlanacak