15 Ağustos 2022 Pazartesi

COVİD-19 AŞISI ZORUNLU TUTULABİLİR Mİ? AVUKAT FEYZA YILMAZ YAZDI

Covid-19 aşısı zorunlu tutulabilir mi? Avukat Feyza Yılmaz yazdı

KoronaVirüs aşısı zorunlu olabilir mi? Son günlerin tartışma konusu olan Covid-19 aşısının zorunlu olması ile ilgili hukukçu Av. Feyza Yılmaz bir köşe yazısı yazdı.

14 Haziran 2021 Pazartesi 15:57 GÜNCEL

Samsun Kent Haber köşe yazarı Av. Feyza Yılmaz, Covid-19 aşısının zorunlu olup olması ile ilgili son günlerde yaşanan tartışmalara ilişkin bir köşe yazısı yazdı.


Köşe yazısında Covid-19 aşısı zorunlu tutulabilir mi? sorusunu soran Avukat Feyza Yılmaz, hukukçu Prof.Dr. Ersan Şen'in aşının zorunlu olması gerektiğini söylemesi ile alevlenen söz konusu tartışma konusu üzerine kaleme aldığı yazısında, Anayasa'nın 17'inci maddesini işaret etti.

Samsun Kent Haber köşe yazarı Av. Feyza Yılmaz, aşı ile ilgili köşe yazısında "Şu anda salgın nedeniyle herkesin aşı olmasını gerektirecek ya da aşıyı zorunlu tutacak hukuki bir düzenleme yer almamaktadır. Aşı olmak konusunda kararsız kalan çok kişi var. Aşı olmaktan korkan, etkilerinin nasıl olacağı konusunda tedirgin olan birçok vatandaşımız var. Bu konu hakkında yaptığım araştırmalar neticesinde edindiğim bilgileri paylaşmak istiyorum." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da iddialarla gündeme gelen akaryakıt istasyonunda ilginç gelişme

Samsun'da iddialarla gündeme gelen akaryakıt istasyonunda ilginç gelişme