12 Ağustos 2022 Cuma

İKTİDAR ÇÖPTEN BESLENEN YOK DERKEN ÇÖPTEN BESLENMEYİ TEŞVİK ETMEK EŞEK ŞAKASIDIR

İktidar çöpten beslenen yok derken çöpten beslenmeyi teşvik etmek eşek şakasıdır

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, Takvim Gazetesinin 'Market' haberi ve TRT Belgesel kanalında yayınlanan 'Çöpten Beslenme' videosunu kaleme aldı.

08 Şubat 2021 Pazartesi 11:41 GÜNCEL

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, yazdığı köşe yazısında Takvim Gazetesinin market haberine ve TRT Belgesel kanalını çöpten beslenmeyi anlatan yayını için "Bu olsa olsa eşek şakasıdır" dedi.


Takvim Gazetesi ve TRT Belgesel'in eşek şakası! başlıklı bir köşe yazısı yazan Haydar Öztürk, yazısında şunları dile getirdi.
"İktidar 'Çöpten beslenen yok' 'Şahlanıyoruz' derken TRT çöpten beslenmeyi teşvik etti, Takvim Gazetesi 'de market haberi ile yoksul, dar gelirli, orta direk ile adeta alay etti Takvim Gazetesinin 'Bu Haberi Okumadan Markete Girmeyin' başlıklı haberinde verdiği tavsiyeler ve TRT Belgesel kanalının da çöpe atılan meyve, sebze ve yumurta gibi atıkların nasıl yenilebileceğini bilimsel bir şekilde anlatması, ya 'şahlanıyoruz' diyen hükümete bir şakadır, ya da pandemiden dolayı burnundan soluyan esnaf ve vatandaşla kafa bulmadır.. Takvim Gazetesi şaka gibi market haberinde, adeta fakir ve dar gelirliye 'Nasıl fakir kalınacağını ve fakirliklerini nasıl koruyacaklarını' madde madde anlatmış ve marketlerde kazıklanmadan nasıl alış veriş yapacaklarını izah etmiş.  Zira o market haberinin hedef kitlesi, elbette zengin ve varlıklılar ya da çocuğuna 3 bin liralık oyuncak alan ünlüler değil.. Hedef kitle doğrudan fakirler, dar gelirliler, pandemiden dolayı iş yeri kapananlar, zar zor ayakta duranlar.."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ercan Kaçak

09 Şubat 2021 Salı 21:43

Az bile yapıyorlar....Durmak yok yola devam....

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Alaattin Çakıcı'dan Boğaziçi ve rektör Melih Bulu açıklaması! Lütfen istifa etmeyin

Alaattin Çakıcı'dan Boğaziçi ve rektör Melih Bulu açıklaması! Lütfen istifa etmeyin