07 Ağustos 2022 Pazar

İLKADIM BELEDİYESİ İLKADIM İLÇESİNDE ARA SOKAKLARDA YAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATTI

İlkadım Belediyesi İlkadım ilçesinde ara sokaklarda yama çalışmaları başlattı

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi mahallelerde ara sokaklarda bozulan yollara yama çalışmaları başlattı.

07 Temmuz 2020 Salı 18:34 GÜNCEL
Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçe merkezinde ve mahallelerde bulunan ara sokaklarda bozulan yollarda yama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfaltlama ekibi tarafından yürütülen çalışmalar ile ilçe merkezi ve mahallelerde bozulan yollar hem araç hem de yaya güvenliği için yama yapılarak düzeltiliyor. Mahalle muhtarları ve vatandaşlarla iletişim halinde yürütülen çalışmalarla tüm ara sokaklarda ki yol çalışmalarının yaz sezonu boyunca devam edeceğini belirten Başkan Demirtaş “Halkımızın yaşam kalitesini olumsuz etkileyecek hiçbir aksaklığa izin vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.HİZMETE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yaptığı açıklamada; “Mahalle muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda çalışmalarımızı ilçemizin tamamında sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız tarafından gelen istek ve talepleri aciliyetine göre değerlendiriyoruz. Şu an ekiplerimiz mahallelerimizde bozulan yollarda yama çalışmaları yapmaktadır. Belediye olarak ilçe genelinde hizmetlerimize büyük küçük demeden devam ediyoruz. Özellikle ara sokaklardaki yollarda uzun zamandır oluşan bozuklukları yama çalışması ile düzeltiyoruz. Böylece hem büyük maliyetlere neden olmadan hem de hızlı bir şekilde soruna çözüm üretmeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

08 Temmuz 2020 Çarşamba 10:20

Derebahçeye bekleriz ama nerde hizmeti unuttu ilkadım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Demirtaş'ı anlamak yazısı yazan Ragıp Göker bu sefer Demirtaş'ı anlayamamak yazısı yazdı

Demirtaş'ı anlamak yazısı yazan Ragıp Göker bu sefer Demirtaş'ı anlayamamak yazısı yazdı