29 Haziran 2022 Çarşamba

KKTC BAKANI OĞUZ VE BÜYÜKELÇİ KÖPRÜLÜ ASİYAD BAŞKANI YILMAZ'I ZİYARET ETTİ

KKTC Bakanı Oğuz ve Büyükelçi Köprülü ASİYAD Başkanı Yılmaz'ı ziyaret etti

Ankara Samsun Sanayici İş Adamları ve Yöneticileri Derneği(ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz ve KKTC Ankara Büyükelçisi Kemal Köprülü'yü misafir etti.

07 Haziran 2022 Salı 11:39 GÜNCEL

KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz ve KKTC Ankara Büyükelçisi Kemal Köprülü, Samsunlu işadamı ASİYAD Genel Başkanı Osman Yılmaz'ı iş yerinde ziyaret etti.


İki önemli misafir ağırlayan ASİYAD Başkanı Yılmaz, KKTC Tarım Bakanı Oğuz ve KKTC Ankara Büyükelçisi Köprülü'ye gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür etti.KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz ve KKTC Ankara Büyükelçisi Kemal Köprülü'nün yaptığı ziyaret işadamı Osman Yılmaz'ın Ankara'da bulunan AsHasanolan şirketinde gerçekleşti. Yılmaz, Bakan Oğuz ve Büyükelçi Köprülü'ye ASİYAD'ın çalışmaları ve hayata geçirdiği projelerle birlikte Samsun ile ilgili bilgiler verdi.ASİYAD BÜYÜK BİR AİLE
ASİYAD'ın Ankara'da güçlü bir sivil toplum kuruluşu olduğunu özellikle üniversite gençliği için hazırladıkları "Sağlam Adımlar Güçlü Gelecek" projesinden söz eden Osman Yılmaz, Gazi Üniversitesi ve Samsun Üniversitesi ile iş birliği yaptıklarını belirtti. 
ASİYAD Başkanı Yılmaz, Ankara'da yaşayan her Samsunlu genci ailesinden birisi olarak gören projedeki amaçlarının geleceğin bürokratlarını, siyasilerini ve iş insanlarını yetiştiren, öğrencilere burs, staj ve iş fırsatları sunan, gençlere yönelik kültürel faaliyetlerde bulunmak olduğunu söyledi.

Aynı zamanda Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu'nun (SAMKON) ev sahipliğinde İstanbul Yenikapı'da 12-15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri'nde muhteşem bir organizasyona imza attıklarını hatırlatan Osman Yılmaz, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Ankara Büyükelçisi Kemal Köprülü ve beraberindeki bürokratlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zamlar baş döndürüyor! Benzin fiyatı 30 TL'ye dayandı

Zamlar baş döndürüyor! Benzin fiyatı 30 TL'ye dayandı