29 Haziran 2022 Çarşamba

LADEF BAŞKANI FATİH ZEYBEK'TEN LADİK BELEDİYE BAŞKANI ÖZEL'E TEPKİ!

LADEF Başkanı Fatih Zeybek'ten Ladik Belediye Başkanı Özel'e tepki!

İstanbul'da düzenlenen Büyük Samsun Buluşması etkinliğinin ardından 'Ladik' krizi patladı. LADEF Başkanı Fatih Zeybek, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'i ayrımcılık yapmakla suçladı.

20 Mayıs 2022 Cuma 22:27 GÜNCEL

Ladik Dernekler Federasyonu(LADEF) Başkanı Fatih Zeybek, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel'e tepki gösterdi.


İstanbul Yenikapı'da gerçekleşen 'Büyük Samsun Buluşması'nda belediye başkanı Özel'in Ladik standına LADEF'i davet etmediğini belirten Fatih Zeybek, "Belediye başkanı ayrımcılık yaptı" dedi.

Ladik'i temsil eden iki federasyon bulunduğunu, Belediye Başkanı Özel'in de 7 yıldır faaliyetlerini sürdüren LADEF'i yok sayan bir tutum sergilediğini kaydeden Zeybek, şunları dile getirdi.
"Yeni Kapı Samsun tanıtım günlerinde Ladik Belediye standımızı keşke ayrımcılığa yol açmadan yapsaydınız. Size yakışmadı başkanım. Madem 2 tane federasyon var birini davet edip, diğerini yokmuş gibi görmeniz hiç etik olmadı. Ladik Belediyesi hepimizin Belediyesidir. Keşke ayrımcılığa müsaade etmeseydiniz, ortada kalsaydınız. Makamlar gelip geçici, eğer en ufak hakkımız varsa ben helal etmiyorum size. Şeffaf davranıp ayrımcılığa müsaade etmemenizi  beklerdik. Bu makamlarda gelip geçer, bu millet unutmaz. Ortada bir gerçek var. 7 yıldır emek veren bir sivil toplum örgütü LADEF var. 5 tane program yapmış, 3 bin kişiyi salonlara davet etmiş, her programda Ladik ilçemizi onurlandırmış bir federasyon var. Onu görmemezlikten gelip bunu yapmanız hiç hoş olmadı. Biz sizi Allah'a havale ettik."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

SADİ AKT

21 Mayıs 2022 Cumartesi 11:05

SIYASİ AÇIKLAMALARINIZ MI ETKI YAPMIŞTIR VEYA ÇEVRENIZDEKILERI BI KONTROL ETSENIZ

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor sezonun son maçında Tuzla'yı 4-2 yendi

Yılport Samsunspor sezonun son maçında Tuzla'yı 4-2 yendi