16 Mayıs 2022 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR'DEN SAMSUNSPOR ANITI AÇIKLAMASI! YAPACAĞIZ

Mustafa Demir'den Samsunspor Anıtı açıklaması! Yapacağız

Samsun Büyükşehir Beldiyesi Başkanı Mustafa Demir, Millet Bahçesine Samsunspor Anıtının yapılacağını açıklayarak, "Yerini işledik, iki üç aya kadar bu anıtı yapacağız" dedi.

08 Haziran 2020 Pazartesi 16:39 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesinde açılışı yapılan Millet Bahçesine söz verilen Samsunspor Anıtının yapılmadığı yönünde ki eleştiriler üzerine Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir açıklama yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi binasında Kentsel Dönüşüm ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyen Mustafa Demir, toplantı sonrası gündem dışı soruları da yanıtladı. Demir, toplantıda Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni ve İnternet Medya Bilişim Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk'ün Millet Bahçesine Samsunspor Anıtı konusu ve su faturaları ile ilgili tepkilerin olduğu yönünde ki sorularına da cevapladı.

Mustafa Demir, Canik ilçesinde açılışı yapılan Millet Bahçesinde Samsunspor Anıtının yapılmadığı yönündeki eleştirilere, "Bir iki üç ay içerisinde yapılacak. Çok güzel bir anıt. 19 metre 19 santim yüksekliğinde. Kazada rahmetli olan futbolcuların isimlerinin yer aldığı bir çok güzel bir ışıklandırma ile anıt yapılacak. Bu anıtın yapılacağını biz zaten söyledik. Meclisten geçtiğini söyledik. Millet Bahçesinin içerisinde plana da işledik" dedi.

Samsunspor Anıtı ile ilgili çalışmaların sürdüğünü belirten Mustafa Demir, yapılacak olan anıtın görüntülerini toplantıda basın mensuplarına da gösterdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakkı

08 Haziran 2020 Pazartesi 17:01

Sonradan uydurma olarak belirlendiği o kadar belli ki! Anıtların önü ve etrafı boş olur. Önemli günlerde orada ilgililer toplanır konuşmalar yapılır. Buradaki yere baktığınızda ilgisiz bir konumda olduğu görülüyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Covid artışı uyarısı! 4 gün içinde 18 yeni Korona Virüs vakası çıktı

Samsun'a Covid artışı uyarısı! 4 gün içinde 18 yeni Korona Virüs vakası çıktı