16 Mayıs 2022 Pazartesi

NECATTİN DEMİRTAŞ AK PARTİ VE MHP'NİN AÇIKLAMALARI İLE İLGİLİ İLK SÖZÜNÜ SÖYLEDİ

Necattin Demirtaş AK Parti ve MHP'nin açıklamaları ile ilgili ilk sözünü söyledi

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş bugün yapılan meclis toplantısında AK Parti ve MHP'nin kendisi ile ilgili düzenlediği ortak basın açıklamasında gündeme getirilen iddialara ilişkin kısa bir konuşma yaptı.

01 Ekim 2020 Perşembe 15:29 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, AK Parti ve MHP'nin ortak basın açıklaması düzenleyerek kendisi ile ilgili gündeme getirilen iddialara ilişkin ilk sözlerini söyledi.


İlkadım Belediyesi Meclisinin bugün gerçekleştirdiği toplantıda belediye başkanı Necattin Demirtaş, dün ortak bir açıklama yapan ve bazı iddiaları gündeme getiren AK Parti ve MHP'nin açıklamalarına ilişkin meclis üyelerine,  "Dün AK Parti ve MHP Cumhur İttifakının belediye ilgili bir basın toplantısı vardı. Burada polemik konusu yapmak istemiyorum. Bu konu ile ilgili gerekli açıklamamızı yapacağız bilgisiniz olsun" dedi.

Necattin Demirtaş bu açıklamayı yaptıktan sonra meclis toplantısını kapatırken, yanına yaklaşan bir kişiye ise "Ne kadar kibarım gördün mü" şeklinde söylediği söz ise mikrofonun açık olması nedeniyle salonda duyuldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da özel araçların deposu seçimde belediyenin istasyonundan doldurulmuş

Samsun'da özel araçların deposu seçimde belediyenin istasyonundan doldurulmuş