15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN CUMHURİYET BAŞSAVCISI VE CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI DA COVİD-19 GEÇİRDİ

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı ve Ceza Mahkemesi Başkanı da  Covid-19 geçirdi

Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ve 4. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Volkan Atalay'ında geçirdikleri Covid-19 sebebi ile evde karantina altına alındığı öğrenildi.

26 Şubat 2021 Cuma 13:13 GÜNCEL

Samsun'da KoronaVirüs vakaları hızla artarken Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç ve 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Volkan Atalay'ın da virüs nedeniyle bir süre önce karantinaya alındıkları bildirildi.


Samsun'un vaka artışlarında 4'üncü il konumunda olduğu açıklanırken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hızla yayılan mutant virüsün Samsun'un da aralarında bulunduğu Karadeniz bölgesi illerinde yaygın olduğunu dün duyurmuştu. Samsun'da vaka artışının hızını kesmek için ek tedbirler alınırken, Samsun Adliyesinde de 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesinin virüs sebebi ile kapalı olduğu kaydedildi.

Samsun Adliyesinde 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Volkan Atalay'ın da Covid-19 nedeni ile evde karantinaya alındığı kaydedilirken, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'ın da yine evinde karantinaya alınan isimler arasında yer aldığı bildirildi. Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'ın tedavisinin tamamalandığı ve KoronaVirüs'e yenerek yeniden görevinin başına geçtiği öğrenildi. Bir süre önce virüs nedeniyle rahatsızlanan Başsavcı Kılıç'ın tedavi sonrası sağlık durumunun normale döndüğü ve hastalığı atlattığı bildirildi. 

Samsun Cumhuriyet Başsavcımız Kılıç ve 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Atalay'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz.
Kaynak: SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Sağlık İl Müdürü uçakla götürüldü yer yok denilen vatandaş ise öldü iddiası

Samsun Sağlık İl Müdürü uçakla götürüldü yer yok denilen vatandaş ise öldü iddiası