12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN CUMHURİYET MEYDANINDA YAPILACAK KENTSEL DÖNÜŞÜM İLE İLGİLİ RESMİ AÇIKLAMA

Samsun Cumhuriyet Meydanında yapılacak Kentsel Dönüşüm ile ilgili resmi açıklama

Samsun'da Cumhuriyet Meydanında yapılacağı açıklanan Kentsel Dönüşümden tedirgin olan esnaflara, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den ilk resmi açıklama..

12 Şubat 2021 Cuma 19:10 GÜNCEL

Samsun'da Cumhuriyet Meydanında yapılacağı açıklanan Kentsel Dönüşüm projesi nedeniyle bölgede bulunan esnaflar tedirgin.  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, Cumhuriyet Meydanında yapılacak Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklama yaptı.


Cumhuriyet Meydanında yapılacak Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklama yapan Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Kimseyi mümkün mertebe mağdur etmeden bu projeyi hayata geçirmek istiyoruz. Amacımız mağdur etmek değil, ihya etmek. Orada esnaflarımız var, mülkiyet sahipleri var. Kimse mağdur olmayacak" dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

ahmet can

15 Şubat 2021 Pazartesi 11:02

Kadıköy ,ilyasköy ,Fatih mahallesi,Cedit , mezbelilikten ,ve kaçak yapılar çirit atıyorBaşkan öncelikle buraları temizlesen(yıksan).Benim babamda boş yerlere bina yapmasını bilyor, mesele yerindekini yıkıp yenisini yapmakta..

Mehmet

14 Şubat 2021 Pazar 22:02

İş istihdam yatırımcılar nerede.İşin gücün bu mlletin parasıyla bir şeyleri yıkmak.Şehre faydandan çok zararın var.Kentsel dönüşüm insanlığa fayda sağlamak içindir ama senin yapacağın belli ki rantsal dönüşüm.

Sakip

14 Şubat 2021 Pazar 13:36

Bravo başkan,meydan demeye bin şahit lazım , meydanın batıdındaki binalar vede güneyindeki binaların yıkılması gerekir ki meydan haline gelsin. Ayrıca saathane binasının büyük caminin batısındaki adayıda komple kaldırın mezbelilikten başka bir şey yok Büyük caminin tüm çevresi açılsın o zaman sizi kutlarım başkan..

Hanife yildiz

13 Şubat 2021 Cumartesi 16:38

Baskan siz once ilkadim fatih mahallesinin imar sorununu cozun samsunun merkezi virene evler basimiza yikilacak mutahite veremiyoruz satamiyoruz deprem olsa olmemizimi b3kliyosun baskan hic bir hizmet yok aciklama yapin ne zanan imar gelecek yeter artik acikma bekliyoruz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk tam 30 çocuğa babalık yapıyor

Galip Öztürk tam 30 çocuğa babalık yapıyor