07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN DÜNYAYA AÇILMAK İSTİYORSA ŞAYET YÜKSEL YILDIRIM GOLD TİCKET'TIR

Samsun dünyaya açılmak istiyorsa şayet Yüksel Yıldırım Gold Ticket'tır

Dünya genelinde 24 limanı var.. İspanya ve Portekiz'in ithalat-ihracatı Yüksel Yıldırım'ın limanlarından oluyor.. Böylesi bir hazineye zamanında Samsun Limanını vermedik! Samsun dünyaya açılmak istiyorsa şayet Yüksel Yıldırım Samsun için Gold Ticket'tır..

28 Kasım 2021 Pazar 18:32 GÜNCEL

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, dünyanın önde gelen işadamlarından olan Yüksel Yıldırım'ın Samsun'da ve Samsunspor'un başında olmasını, şehir adına bir şans ve fırsat olduğunu yazdı.


Yüksel Yıldırım'ın Samsun için müthiş bir PR aracı olduğunu ve kimsenin de bunun farkında olmadığını kaleme alan gazeteci Haydar Öztürk, şehrin ileri gelenlerine seslenerek, yazısında Yüksel Yıldırım'ı Samsun'a yeni ve farklı yatırımlar yapması konusunda ikna etmesi gerektiğini söyledi.

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, 'Yüksel Yıldırım Samsun için Gold Ticket'tır' başlıklı köşe yazısında şehrin ileri gelenlerine,  "Samsun'un ileri gelenleri kendileri için küçük ama Samsunlular için dev bir adım olacak, o adımı atmak zorundadır.. Ekonomisi güçlenen bir Samsun, ithalat ve ihracatı artan bir Samsun, işsizlik oranı azalan bir Samsun isteniyorsa, dünya devlerine kafa tutan Türk olarak tanınan Yüksel Yıldırım Samsun için Gold Ticket'tır.." diyerek seslendi..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Dağlı Pazar gününü deltada geçirdi! Muhteşem görüntüler paylaştı

Samsun Valisi Dağlı Pazar gününü deltada geçirdi! Muhteşem görüntüler paylaştı