07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN SAĞLIK İL MÜDÜRÜ MUHAMMED ALİ ORUÇ DA MUTANT VİRÜSE YAKALANDI

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç da mutant virüse yakalandı

Samsun'da mutant virüs vaka oranının yüzde 50 olduğu gündeme gelirken, bir süre önce Covid-19'e yakalanan Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç'un testinin de mutant virüs çıktığı öğrenildi.

22 Şubat 2021 Pazartesi 16:09 GÜNCEL

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç'un mutant virüse yakalandığı bildirildi.


Samsun'da KoronaVirüs aşısı olduktan sonra Covid-19'a yakalanan Sağlık İl Müdürü Oruç geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığının uçağı ile tedavi gördüğü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinden alınarak Ankara'ya götürülmüştü. Halen tedavisi devam eden Samsun Sağlık İl Müdürü Oruç'un mutant virüse yakalandığı öğrenildi.

Samsun'un mutant virüs vaka oranının yüzde 50'yi geçtiği gündeme gelirken, Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç'un da mutasyon virüs nedeniyle tedavi gördüğü kaydedildi. Muhammet Ali Oruç'un geçtiğimiz haftalarda ise kayınpederi Kuddusi Yazaroğlu KoronaVirüs sebebi ile hayatını kaybetmişti. Samsun Sağlık İl Müdürü Oruç'un ise sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi. Samsun Kent Haber olarak Sağlık İl Müdürü Muhammed Ali Oruç'a acil şifalar diliyoruz.

Öte yandan KoronaVirüs aşısı olmasına rağmen Muhammed Ali Oruç'un virüse yakalanması tartışma konusu olmuştu. Edinilen bilgiye göre Covid-19 aşısının koruyuculuğu ikinci aşıdan 15 gün sonra başlıyor. Muhammed Ali Oruç'un ise ilk aşıyı olduktan bir süre sonra Covid-19'a yakalandığı açıklanmıştı. 
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Devlet Hastanesini yapacak olan müteahhit Erdoğan'a verdiği sözü tutmadı

Tekkeköy Devlet Hastanesini yapacak olan müteahhit Erdoğan'a verdiği sözü tutmadı