12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN SASKİ'NİN AVUKATLIK İŞLERİNİ KİMİN YAPTIĞINI ARAŞTIRMAMIZI İSTEYEN OKURUMUZA CEVAP

Samsun SASKİ'nin avukatlık işlerini kimin yaptığını araştırmamızı isteyen okurumuza cevap

Samsun Kent Haber'e gelen bir okur yorumunda SASKİ'nin avukatlarını araştırmamız istenirken, SASKİ'nin avukatlığını meclis üyesi olan ve AK Parti'de başkanlık yapan bir ismin yaptığı ihbarında bulunuldu.

11 Ağustos 2020 Salı 17:45 GÜNCEL

Samsun SASKİ'nin kurumsal avukatlığını aylar önce yaptığımız haberlerde avukat olan AK Partili Meclis üyesi ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanının hukuk bürosu tarafından yapıldığını gündeme getirmiştik.


Samsun SASKİ'nin avukatlık işlerini kimin yaptığını araştırmamızı isteyen okurumuza cevap..

Bugün ise Samsun Kent Haber'e bu konu ile ilgili bir okurdan gelen ihbar üzerine söz konusu bu haberleri hatırlatma ihtayacı hasıl oldu. Zira Samsun Kent Haber'e mesaj atan bir okurumuz, SASKİ'nin avukatlarını araştırmamızı talep ediyordu.

Gelen okur yorumunda "SASKİ'nin avukatlarını bir araştırın avukatları kimler. AK Parti'de başkanlık yapan ve Büyükşehirde meclis üyesi olan kişi nasıl olurda SASKİ'nin ve bir çok kurumun avukatlığını yapıyor. Recep Tayyip Erdoğan demedi mi AK Partili yöneticiler kurumlara iş yapmıyacak diye. Şahsın kendisi başkan ve meclis üyesi ortağı olduğu hukuk bürosu bir çok kurumun avukatlığını yapıyor umarım dediklerimizi dikkate alır konuyu takip edersiniz" denildi.Söz konusu bu konu ile ilgili Samsun Kent Haber 18 ve 19 Aralık 2019 tarihlerinde iki ayrı haber yayınladı. Bu haberlerde Samsun Kent Haber, Samsun SASKİ'nin avukatlık işlerinin AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve aynı zamanda meclis üyesi olan avukat bir ismin aldığı iddiasını gündeme 18 ve 19 Aralık 2019 tarihinde yayınladığı haberlerle gündeme getirmişti.

Okurumuz galiba bu haberleri takip edemedi. Bu nedenle söz konusu ihbarı takip ettiğimizi ve bu konuda haberler yayınladığımızı hem okurumuza hemde Samsun kamuoyuna bir kez daha hatırlatalım istedik.

Aşağıdaki görsellere tıklayarak konu ile ilgili yayınladığımız haberlere bakabilirsiniz.. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bu ne rezalet! Samsun'da iki kişi tramvayda içki içerken görüntülendi

Bu ne rezalet! Samsun'da iki kişi tramvayda içki içerken görüntülendi