12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN ÜNİVERSİTESİNDEN BAYRAKTAR'A TEKNOFEST'İ SAMSUN'DA YAPALIM TEKLİFİ

Samsun Üniversitesinden Bayraktar'a TEKNOFEST'i Samsun'da yapalım teklifi

Samsun Üniversitesinden Selçuk Bayraktar'ın başında bulunduğu TEKNOFEST için Samsun hamlesi.. Samsun Üniversitesi 2022 TEKNOFEST'in Samsun'da yapılaması için harekete geçti.

24 Ekim 2020 Cumartesi 15:39 GÜNCEL

Samsun Üniversitesi TEKNOFEST'in Samsun'da yapılması için harekete geçti. Bünyesinde Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi ve Sivil Havacılık Yüksekokulunu bulunduran Samsun Üniversitesi, Selçuk Bayraktar ile TEKNOFEST için temasa geçti.


Geçtiğimiz aylarda Gaziantep'de düzenlenen TEKNOFEST 2020'de Samsunlu roket takımı birinci olmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı Gaziantep'de ki TEKNOFEST etkinliğinde birinci olan roket takımına ödülünü ise Cumhurbaşkanı vermişti. 

2021 yılı için İstanbul'da düzenlenecek olan TEKNOFEST için harekete geçen Samsun Üniversitesi ise 2022 yılı için TEKNOFEST'in Samsun'da yapılması ile ilgili çalışmalarına başladı. Selçuk Bayraktar ile uzay ve teknoloji festivalinin 2022 yılında Samsun'da yapılması için temas kuran Samsun Üniversitesinin bu konu ile ilgili Selçuk Bayraktar'a da Samsun raporu hazırladığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan Söyler

27 Ekim 2020 Salı 12:11

Gaziantep'den sonra, bizim ilde olsun demeyen kalmadı gibi zaten, işte Fatma Şahin faktörü tam bir belediyecilik örneği vizyon sahibi, bütün karadeniz b.şehir ve belde belediye başkanları topla vizyonerlik ve çalışmalarıyla bir Fatma Şahin etmez müthiş uçtu..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Keçiörengücü'nü 4-2 yendi

Yılport Samsunspor Keçiörengücü'nü 4-2 yendi