23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN VALİSİ'NDEN DİKKAT ÇEKEN MUHSİN YAZICIOĞLU PAYLAŞIMI

Samsun Valisi'nden dikkat çeken Muhsin Yazıcıoğlu paylaşımı

Samsun Valisi Osman Kaymak, 25 Mart 2009 tarihinde helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisinin kurucusu ve ilk genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının yıl dönümünde dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

25 Mart 2020 Çarşamba 00:26 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak, Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatının yıl dönümünde dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.


25 Mart 2009 tarihinde yaşanan helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi kurucusu ve ilk genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile bir arada olduğu fotoğrafı sosyal medya sayfasından paylaştı.

Yaptığı paylaşımda, "Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefat yıldönümünde rahmetle anıyorum mekanı cennet olsun" diyen Samsun Valisi Kaymak, sosyal medya sayfasından yayınladığı fotoğrafı ise Muhsin Yazıcıoğlu'nun bililen bir sözü ile yayınladığı görüldü.

Vali Osman Kaymak, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu andığı paylaşımında, "Bir saniyesine bile hakim olamadığımız, hükmedemediğimiz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.” diyerek bu kubbede hoş bir sada bırakarak ayrılan Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefat yıldönümünde rahmetle anıyorum mekanı cennet olsun" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da karantina altına alınacak Türk öğrenciler yurt dışından geldi

Samsun'da karantina altına alınacak Türk öğrenciler yurt dışından geldi