15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'A GELEN BAKAN PAKDEMİRLİ SAATHANE MEYDANINDA ESNAFLARLA SELAMLAŞTI

Samsun'a gelen Bakan Pakdemirli Saathane Meydanında esnaflarla selamlaştı

Samsun'a gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Samsun Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti, Saathane Meydanında geçerek esnaflarla selamlaştı.

05 Şubat 2021 Cuma 15:47 GÜNCEL

Samsun’a gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret etti, ardından AK Parti Samsun İl Başkanlığı binasına geçti.


Samsun’a gelen ve Büyükşehir Belediye binası girişinde karşılanan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, başkanlık makamına geçerek Başkan Mustafa Demir ile bir süre görüştü.

Ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Vali Zülkif Dağlı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız ile Ali Seyfi Küçükgöncü ve bürokratlar yer aldı.Bakan Pakdemirli, burada başkanlık anı defterini imzaladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentte yapılan ve yapımı devam eden projelerle ilgili bilgi vererek, “Bakanımızı şehrimizde görmekten, ağırlamaktan büyük onur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Tüm hemşehrilerimiz adına kendilerine hoş geldiniz diyorum” dedi.

Bakanlığın her zaman destek ve katkılarını gördüklerini ifade eden Başkan Demir, Samsun’un bir tarım şehri olduğunu, tarımsal üretimde Türkiye’nin en önemli kentlerinden biri olduklarını dile getirdi. 

Daha sonra Bakan Bekir Pakdemirli, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile beraberindeki heyet Saathane Meydanı’nı gezdi. Projenin detaylarıyla ilgili bilgi alarak esnafla sohbet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun-Ankara karayolunda direğe çarpan araç ikiye ayrıldı

Samsun-Ankara karayolunda direğe çarpan araç ikiye ayrıldı