12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA AK PARTİLİ PROTOKOL SOSYAL MESAFE HATASINI DÜZELTTİ

Samsun'da AK Partili protokol sosyal mesafe hatasını düzeltti

Samsun'da daha önce bir koltuk boş bırakmadan sosyal mesafeyi ihlal ettikleri gündeme gelen AK Partililer bu hatalarını düzeltti.

25 Ekim 2020 Pazar 13:01 GÜNCEL

Samsun'da AK Partinin kadın ve gençlik kolları kongreleri yapılırken, bu kongrelerde partili protokol üyelerinin Korona Virüs tedbirlerine uymaması gündem olmuştu. 


AK Parti Bafra İlçe Gençlik Kolları kongresinde salonda bulunan koltuklara Sağlığınız için Bir Koltuk Boş Bırakın' uyarıları konulmasına rağmen partili protokol üyelerinin bu uyarıyı dikkate almayarak koltuklara sıkış tıkış oturdukları anlara ait görüntüler haberlere yansımıştı. Korona Virüs nedeni ile konulan sosyal mesafe kuralının AK Parti Bafra Gençlik Kolları kongresinde ihlal edilmesi ise basın yayın organlarında geniş yer bulmuştu.

Bu haberlerin ardından Samsun'da AK Parti Atakum ve Havza Gençlik Kolları kongrelerinde protokol üyelerinin kongre salonlarında bulunan koltuklarda sosyal mesafe kuralına uyarak hatalarını düzelttiği görüldü. AK Parti Atakum ve Havza Gençlik Kolları kongrelerinde partililer ve protokol üyelerinin Korona Virüs sebebi ile salonda bulunan koltukların birini boş bırakarak oturdukları objektiflere yansıdı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta kira ödeyemeyenden yüzde 20 stopaj alınmasını eleştirdi

Erhan Usta kira ödeyemeyenden yüzde 20 stopaj alınmasını eleştirdi