07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN'DA ATAKUM SAHİLİNE ATILAN İZMARİT, ÇEKİRDEK KABUĞU VE İÇKİ ŞİŞELERİ TEPKİ ÇEKİYOR

Samsun'da Atakum sahiline atılan izmarit, çekirdek kabuğu ve içki şişeleri tepki çekiyor

Samsun'da KoronaVirüs salgın süreci devam ederken, havaların ısınması ile sahile giden bazı vatandaşların çekirdek, sigara izmariti ve içki şişelerini yerlere atması tepki çekiyor.

29 Mayıs 2021 Cumartesi 12:49 GÜNCEL

Samsun'da son günlerde havaların ısınması ile Atakum ilçesinde sahile akın eden bazı vatandaşların, çevreyi kirletmesi tepkilere neden oluyor.


Atakum ilçesindeki sahil bandına giden vatandaşlar burada sıcak havalarda serinlemeye ve vakit geçirmeye çalışırken, çekirdek, sigara izmariti ve içki şişelerini ise yerlere atıp gitmesi belediye temizlik ekiplerini zorluyor. 

Özellikle çekirdek kabuklarının temizlenmesinde güçlük yaşayan temizlik görevlileri, Atakum sahiline gelen vatandaşlara sigara izmariti, çekirdek kabuğu ve içki şişelerini poşetlere koyarak çöp bidonlarına atmasını istiyor. Atakum sahilinde bazı duyarsız vatandaşların sigara izmariti, çekirdek kabuğu ve içki şişelerini yerlere atıp gitmesi duyarlı vatandaşlarında tepkisine neden oluyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Murat kalafat

01 Haziran 2021 Salı 22:23

Bugüne kadar yaşadığım şehirler arasında bir samsunlu olarak şunu söyleyeyim sokakları caddeleri sanayisi en fazla pis olan şehirdir. Üzülerek söylüyorum.

atakumlu

29 Mayıs 2021 Cumartesi 12:49

Şuraya bak eğitimsiz cahil sürüleri

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bilim Kurulu Karantina süresini 14 gün yaptı! Aşı olanlarda karantinaya alınacak

Bilim Kurulu Karantina süresini 14 gün yaptı! Aşı olanlarda karantinaya alınacak