12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA BELEDİYE BAŞKANLARI EN FAZLA ETKİLEŞİM İÇİN SPONSORLU PAYLAŞIMLAR YAPIYOR

Samsun'da belediye başkanları en fazla etkileşim için sponsorlu paylaşımlar yapıyor

Samsun'da sosyal medyada en fazla etkileşimi alma yarışına giren belediye başkanları Facebook ve Instagram'da sponsorlu paylaşımlar yapıyor.

08 Ekim 2020 Perşembe 12:14 GÜNCEL

Samsun'da belediye başkanları, sosyal medyada en fazla etkileşimi alabilimek için Facebok başta olmak üzere diğer sosyal ağlarda sponsorlu paylaşımlar yapmaları ile dikkatleri çekiyor.


Geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırmanın sonucuna göre Samsun'un Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, sosyal medyada en fazla etkileşimi alan belediye başkanları arasında Türkiye genelinde 3'üncü sırada gösterildi.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'ın da sosyal medya sayfalarında sponsorlu paylaşımlar yaptığı görülürken, bazı belediye başkanları ise takipçilerini arttırmak için kişi ve kişilere sayfa beğeni davetleri gönderiyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi'de sosyal medyada sponsorlu paylaşımlar yaparken, belediye başkanları adeta bu konuda birbirleri ile yarış ediyor. Sosyal medya sayfalarında sponsorlu paylaşım yapabilmek için ilgili sosyal medya sayfasına bir kredi kartı hesabının bağlanması gerekiyor. Belediye başkanlarının Facebook başta olmak üzere diğer sosyal ağlarda yaptıkları söz konusu sponsorlu paylaşımların ücretini hangi kredi kartı ile yaptıkları, sponsorlu paylaşımların ödemelerinin belediye kasasından mı yapılıp yapılmadığı bilinmiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci o olaya çok öfkelendi! Açıklarım sokağa çıkamaz olur

Cemil Deveci o olaya çok öfkelendi! Açıklarım sokağa çıkamaz olur