29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA BELEDİYE ÇALIŞANLARINA YAPMAZSANIZ SÜRERİZ TEHDİDİ Mİ YAPILIYOR?

Samsun'da belediye çalışanlarına yapmazsanız süreriz tehdidi mi yapılıyor?

Samsun'da duyarız ki 'Kamu Ahlakı' üzerine üniversitelerde seminerler, eğitimler veren yetkili ve de etkili şahsiyetler, görev yaptıkları belediyede, çalışanlara 'Yapmazsanız sizi süreriz' tehditleri savurur imiş! Şayet bu iddia doğru ise dağdan gelen o şahsiyet bilsin ki, biz bağımıza sahip çıkarız!

21 Haziran 2022 Salı 04:00 GÜNCEL

Samsun'da Kamu Ahlakı üzerine seminer verip, belediye çalışanlarına 'Yapmazsanız süreriz' tehditleri savurmak, baskı uygulamak, hangi ahlaka sığıyor acaba? Kamu adamlığı ile Ego adamlığını karıştıranlara küçük bir hatırlatma! Tepenizde Demokles'in kılıcı gibi sallanırız haberiniz olsun!


Samsun'da bazı belediyelerde, rızkı için çalışanlara mobbingler, tehditler, baskılar, onur kırıcı davranışlar sergilendiği iddiası yeni değil. Bu olaylar ve iddialar hep gündemde oldu. Özellikle seçim sonrası el değiştiren belediyelerde, gelen gidenin ekibine etmediğini bırakmıyor. Onur kırmak için çöpe sürmeler, gururu yıkmak için ipe sapa gelmez vasıfsız adamların, güç gösterisi adına ahlaki olmayan davranışları, hakaretler v.s. v.s.

Tüm bunları gören partilerin il başkanları ise, olup bitenlere sessiz kalırken, mazlumdan yana olduklarını söyleyenlerde zalimin yanında saf tutar. İşte bu yüzdendir ki, 'Kimi kime şikayet ediyorsun kardeşim, it iti ısırmaz' gibi deyimler ve atasözleri türemiştir. Ve bu minvalde duyarız ki, yine bir belediyede çalışanlara ilginç yöntemlerle baskılar uygulanmaktaymış! Sürme ve baskı kurma işlerinde mahir ve etkili olduğu söylenen şahsiyetimiz, belediye çalışanlarına 'Yapmazsanız süreriz' diyormuş! 

'Yapmazsanız' dediğine göre, yapılacak iş, çalışan için ya angarya, ya da alanı ile ilgili olmayan farklı bir iş. Yoksa her belediye çalışanı kendi işini söylenmeden de yapar. Ve yine 'yapmazsanız' deniliyorsa şayet, bu ifade de zorlama vardır. 

Şimdi gelelim meseleye; Ey zatı muhterem eğer ki iddialar doğru ise, ettiğini bulasın! Bu işin peşindeyiz bilesin! Nereden geldiğin, nasıl memur olduğun ve nasıl etkili makama geldiğini söylememize gerek yok. Özel Kalem'den bir günlük memursun sonuçta. 

Üniversitelerde 'Kamu Ahlakı' üzerine eğitimler verip, belediye çalışanlarına haksız ve kanunsuz bir şekilde kan kusturuyorsanız şayet, sizin ciddi ahlak sorununuz var demektir! Ama merak etmeyin gerekli donelere erişir ve sizde bize yardımcı olursanız, rahatsızlığınızı yıldız tornavida ile mutlaka tedavi edebiliriz! Böylelikle bir kaç seansın ardından şen olabilirsiniz. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

samsunlu

22 Haziran 2022 Çarşamba 07:06

dağdan gelen o şahsiyet bilsin ki, biz bağımıza sahip çıkarız! bu söz yeterli

Uğur

21 Haziran 2022 Salı 15:53

Belediyede işler hep böle sen. Gelsen. Sende aynısını yapacan madem samsunun cocu değil Oy vermeyin verdikten sonrada konusmayın bunlar iyi günlerimiz ayrıca insanları ayrıştırmayı azı bozuk siyaseti iktidardan gördük sağ olsunlar sürtük bile olduk bir sürtük olaraktan şunu diyorum devletin kasalarını hortumlayıp yiyenler akaryakıt. Üzerinden milletin parasını vergiyle gasp eden iktidar sen bu milletin. Çığlığına kulaklarını tıka istedin kadar seçim günü bu millet sizi davul zurnayla yollayacak

SERKAN

21 Haziran 2022 Salı 05:27

merhaba samsun kent haber oncelıkle guzxel bır konuya deyındıgınız ıcın tebrıkler. ancak sız demeden ben soylemek ısterımkı kesın bu bılgı buyuksehır belldıeysındedır ve kendısınıde herkez bılır.kıraldan cok kıralcı samsunlu olmayıp samsunun cocuklarına zulum yapan secım zamanıda burdan cekıp gıdecek olan kısıdr ancak bır gun hesabı copk guzelş sorulur kesınlıkle...saygılar sızlere de tsk ederız.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Terme ilçesinde istiridye mantarı üretimine destek verilecek

Samsun'un Terme ilçesinde istiridye mantarı üretimine destek verilecek