15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA ÇİFTLİK CADDESİ ANKETİNİN SONUCU AÇIKLANDI! ÇİFTLİK YENİDEN TRAFİĞE AÇILIYOR

Samsun'da Çiftlik caddesi anketinin sonucu açıklandı! Çiftlik yeniden trafiğe açılıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik caddesi (İstiklal) için yapılan anketin sonucuna göre İstiklal caddesi (Çiftlik) yeniden trafiğe açılacağını söyledi.

07 Ocak 2020 Salı 14:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, trafiğe kapalı olan Çiftlik (İstiklal) caddesini yapılan anket sonucuna göre yeniden trafiğe açacaklarını söyledi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir bugün Şehir Kulübünde düzenlediği basın toplantısı ile trafiğe kapalı olan Çiftlik (İstiklal) caddesinin yeniden trafiğe açılıp açılmaması ile ilgili gerçekleştirdikleri anketin sonuçlarını açıkladı.

Çiftlik caddesi esnaflarının yanı sıra meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik caddesinin eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz döneminde esnafların onayı ile trafiğe kapatıldığını söyledi. 

Çiftlik AVM projesinin güzel ve özel bir proje olduğunu kaydeden Mustafa Demir, "Uygulama itibarı ile daha çok orada ticaretin kan kaybetmesine etki yaptığı da aşikar.  Esnaflarımızla görüş alış verişinde bulunduk. Çiftlik Samsun'un en önemli marka caddelerinden bir tanesi. Sorular soruldu anket neticeleri belli oldu. Bu anketin neticesi ile ilgili şuanda bir çalışma başlattık. Daha önce yapılan yatırım heba olmayacak. " dedi.

Yapılan anket sonucuna göre Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılmasına yüzde 63 oranında evet oyu çıktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

vatandaş

10 Ocak 2020 Cuma 13:57

Buna oy verip başımıza bela edenler size sesleniyorum:su zammının, parkteki kaldırmamasının, çiftliği trafiğe açmasının, samsunspora antrenman sahası vermemesinin, türkiyenin en pahalı belediye otobüslerine binmemizin ve seçim öncesi söylediği tüm yalanların vebali size ait bilesiniz...

Meçhul Şarkıcı

11 Ocak 2020 Cumartesi 12:35

Mustafa Demirin oyunları sana oy verenleri merak ediyorum acaba şu yaptıklarından memnunmu.. ama bu halk seni nasıl getirdiyse öylede indirmesini bilir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Cıty Mall AVM'nin açılışına Ayşe Hatun Önal, Özge Ulusoy geliyor

Atakum Cıty Mall AVM'nin açılışına Ayşe Hatun Önal, Özge Ulusoy geliyor