15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA ÇİFTLİK CADDESİ PARKOMATLAR KONULDUKTAN SONRA TRAFİĞE AÇILDI

Samsun'da Çiftlik caddesi Parkomatlar konulduktan sonra trafiğe açıldı

Samsun'da araç trafiğine kapalı olan Çiftlik caddesi Parkomat cihazlarının konulması sonrası trafiğe açıldı.

06 Şubat 2020 Perşembe 19:06 GÜNCEL

Samsun'da Çiftlik Cadde AVM projesi kapsamında daha önce trafiğe kapatılarak yayalara açılan Çiftlik caddesi, yeniden araç trafiğine açıldı.


Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmalar halen devam ederken, caddeye araç sürücülerinin girdikleri görüldü. Bir nevi araç trafiğine açılmış durumda olan Çiftlik caddesine dün de PARKTEK firması tarafından Parkomat levhaları ve cihazları monte edilmişti. Bugün ise Çiftlik caddesinde araç sürücüleri boy gösterirken caddenin sağ tarafından park edilmiş halde çok sayıda aracın bulunması ve araç sürücülerinin buradan geçiş yapmaları dikkati çekti.Çiftlik caddesinin henüz resmi olarak araç trafiğine açılmadığı, resmi açılışın yakın zamanda (muhtemelen yarın yani Cuma günü trafiğe açılacak) yapılarak caddenin yaya trafiğine kapatılaraç araç sürücülerine açılacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Sizin yapacağınız işin

07 Şubat 2020 Cuma 03:51

Bu kadar gerzekçe bir iş olamaz. Yolu iki şerit halinde trafiğe açıyorsun. Tek şeriti parktek.. Park halindeki araçlar vs... Sonra trafik tek şerit halinde devam etsin. Çiftlik caddesi esnafı bahane parktekten gelen paralar şahane. Kendi cebimizden çıkan paralarla yapılan cadde ye bir de otopark ücreti ödeyeceksin. Bu resmen vatandaşı keriz yerine koymaktır...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci Atakum'daki Lozan caddesi ile ilgili ne yapacağını açıkladı

Cemil Deveci Atakum'daki Lozan caddesi ile ilgili ne yapacağını açıkladı