16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA CITY MALL AVM'DE KORONA VİRÜS'E KARŞI İLAÇLAMA ÇALIŞMASI YAPILDI

Samsun'da Cıty Mall AVM'de Korona Virüs'e karşı ilaçlama çalışması yapıldı

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Cıty Mall AVM'de KoronaVirüs nedeniyle vatandaşların toplu olarak kullandıkları alanlar ilaçlanarak dezenfekte edildi.

15 Mart 2020 Pazar 15:57 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesinde yer alan Cıty Mall AvM, dünyayı etkisi altına alan ölümcül Korona Virüs'e karşı tedbir alarak alış veriş merkezinde ilaçlama çalışması yaptı.


Korona Virüs'e karşı Samsun'da tedbirler alınırken, Atakum ilçesinde yer alan alış veriş merkezi Cıty Mall'de halk sağlığını korumak için ilaçlama çalışması yaptı. 

Alış veriş merkezi içerisinde yer alan tüm katlarda ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı asansör, çocuk oyun alanı ve benzeri alanlarda ilaçlama çalışması yaptıran Cıty Mall AVM Yönetimi, ölümcül virüse karşı önlemlerini aldı. Alış veriş merkezinde Korona Virüs'e karşı yapılan ilaçlama çalışmasının yanı sıra temizlik ve hijyen konusunda daha önce alınan tedbirleri arttıran Cıty Mall AVM Yönetimi, söz konusu ölümcül virüse karşı devlet kurumlarından gelen talimatları harfiyen yerine getireceklerini açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Umre'den gelen 8 kişinin Korona Virüs testi negatif çıktı

Samsun'a Umre'den gelen 8 kişinin Korona Virüs testi negatif çıktı