23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA GÜLSAN SANAYİ SİTESİ ESNAFLARI FUAT KÖKTAŞ'A PANKART AÇARAK TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun'da Gülsan Sanayi Sitesi esnafları Fuat Köktaş'a pankart açarak teşekkür etti

Samsun'da Toybelen Sanayi Sitesinde fiyat ve peşinat indirimi ile birlikte vade uzatılması gibi kararların alınmasına destek olan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a Gülsan Sanayi Sitesi esnafları pankart açarak teşekkür etti.

30 Mart 2021 Salı 17:06 GÜNCEL

Samsun'da Toybelen Sanayi Sitesine taşınacak olan Gülsan Sanayi Sitesi esnafları, yeni sanayi sitesinde kendilerine indirim yapılması ile ilgili kararların alınmasında yanlarında olan AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş'a pankartlı teşekkür geldi. 


TOKİ tarafından Samsun'un Toybelen Mahallesinde yapılan sanayi sitesinde dükkan sahibi olmak isteyen esnaflara fiyat ve peşinat indirimi ile birlikte vade uzatması, kura ile belirlenmesi gibi alternatiflerin genişletilmesi yüzleri güldürdü. 

İMKANLAR GENİŞLETİLDİ
Yapılan çalışma ile birlikte Toybelen Mahallesindeki sanayi sitesinde işyerlerinin tahsisi kura ile belirlenecek. Son başvuru tarihi de uzatıldı. İşyerlerinde indirim yapılırken taksit sayısında da vade arttırıldı. Peşinat ve ara ödeme azaldı. Alınan bu kararlar Gülsan Sanayi Sitesi esnafları tarafından da sevinçle karşılandı. 

DESTEK TEŞEKKÜRÜ
"Gülsan'ımıza yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarız" pankartı açarak Milletvekili Köktaş'a teşekkür eden Gülsan Sanayi Sitesi Esnafları, "Gülsan Sanayi esnafının her zaman yanında olan Fuat Köktaş önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile özel görüşmüş daha sonra, Milletvekili Fuat Köktaş ile TOKİ başkanı Ömer Bulut, Madeni Sanatkarlar Oda Başkan ve Üyeleri, Gülsan Sanayi Esnaf Dernek Başkanı ve üyeleri ile Ankara da TOKİ toplantı salonunda yaklaşık 4 saatlik toplantı gerçekleştirmiştir. Toplantıda peşinat miktar ve süresi, ödeme vadeleri, metrekare fiyatları görüşülerek talepler, Çevre ve Şehircilik Bakanına iletilmiştir. Gülsan esnafı şunu iyi biliyor bu işin bu duruma gelmesinde Fuat Köktaş Vekilimizin  çok emeği var. Onun attığı adımlar bizim bu kazanımlarımıza vesile olmuştur.  Kendilerine Esnafımıza verdiği desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız" dediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan

01 Nisan 2021 Perşembe 18:52

Fuat reis samsuna gelmis gecmis en kral siyasetci herkesin isine kosar halleder ama baskalari bundan nemalanmaya kalkar basina yansimayan ne kral isler yapti samsun icin ALLAH razi olsun ondan keske komple eline alsa su samsun siyasetinide samsun az kendine gelse

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun DHA Büro Şefliği görevine Tayfur Kara getirildi

Samsun DHA Büro Şefliği görevine Tayfur Kara getirildi