15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA GÜVERCİNLER KONMASIN DİYE PENCERE ÖNÜNE ÇİVİ KONULAN BİNA

Samsun'da güvercinler konmasın diye pencere önüne çivi konulan bina

Samsun'da Gazi İl Halk Kütüphanesinin kiralık olarak bulunduğu binanın pencerelerine mülk sahibi tarafından güvercinler konmasın diye uçları sivri çivilerin konulması tepki çekti.

04 Şubat 2020 Salı 15:09 GÜNCEL

Samsun'da Gazi İl Halk Kütüphanesinin kiracı olarak bulunduğu binanın pencerelerine güvercinler konmasın diye mülk sahibi tarafından konulan sivri uçlu çiviler tepkilere neden oldu.


Gazi İl Kütüphanesinin kiracı olarak hizmet verdiği binada, mülk sahibinin pencerelerin önüne konulan çivilerin kaldırılmasına izin vermediği açıklandı.

Samsun Kültür Müdürü Adnan İpekdal, kütüphanenin hizmet verdiği binanın pencerelerinin önünde bulunan çivilerle ilgili yaptığı açıklamada, "Gazi İl Halk Kütüphanemiz yeni hizmet binasına taşınmıştır. Bahse konu yapı, kütüphanenin geçici olarak hizmet verdiği bir şahıs mülküdür. Kiralık olarak kullanılan binada, kütüphane idaresinin herhangi bir değişiklik yapmasına mülk sahibinin muvafakatı alınamamıştır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Halk

05 Şubat 2020 Çarşamba 14:04

bu haberi yapanın başına gelirse ancak anlar olayı. Güvercinler çok akıllı hayvanlardır. Bir yeri benimserse orayı asla bırakmaz. Kuş pisliğinden kurtulamassınız.

Vatan DAŞTAN

04 Şubat 2020 Salı 16:53

Hırsıza karşı koyduysa?sordunuz mu?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 11 yıllık ilçenin 15 yıllık hükümet konağı özlemi sona erecek

Samsun'da 11 yıllık ilçenin 15 yıllık hükümet konağı özlemi sona erecek