07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN'DA İLÇE TOPLU ULAŞIM TRANSFER MERKEZİ PROJESİNİN İNŞAATI BAŞLADI

Samsun'da İlçe Toplu Ulaşım Transfer Merkezi projesinin inşaatı başladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçimlerinde vaat ettiği 'İlçe Minibüsleri Otogarı' projesinin inşaat çalışmaların başlattı.

26 Haziran 2021 Cumartesi 21:11 GÜNCEL

Samsun'da İlçe Toplu Ulaşım Transfer Merkezi projesinin inşaat çalışmaları başladı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 31 Mart yerel seçim vaatlerinden biri olan 'İlçe Minibüsleri Otogarı' projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı.

İnşaat çalışmaları Atatürk Kültür Merkezi yanındaki Kültür Park alanında başlayan İlçe Toplu Ulaşım Transfer Merkezi projesinin 2022 yılında tamamlanması bekleniyor. İlçe Toplu Ulaşım Transfer Merkezi bünyesinde 13 adet indirme peronu, 3 adet havalimanı servis peronu, 3 adet bilet gişesi, 72 araçlık açık otopark, 12 araçlık taksi durağı bulunacağını daha önce açıklayan Mustafa Demir, inşaat sahasında incelemelerde bulundu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, İlçe Toplu Ulaşım Transfer Merkezi inşaat sahasında süren çalışmalarla ilgili, "İndirme peronları, havaalanı servis peronları, bilet gişeleri, açık otopark ve taksi durağı ile ilçelerimizden yapılacak seyahatleri kolaylaştırarak trafiği rahatlatacak olan İlçe Toplu Ulaşım Transfer Merkezi çalışmalarımız başladı." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Barış

28 Haziran 2021 Pazartesi 09:33

Yapılıyor yapılıyor da doğru yere mi yapılıyor? Bunu sorgulayan var mı acaba

EMRAH

27 Haziran 2021 Pazar 07:36

BAFRA VE KAMYON GARAJI BÜYÜK BİR MÜCADELE VE KARARLILIK NETİCESİNDE KALDIRILMIŞ VE ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİNDE ÇOK BÜYÜK BİR RAHATLAMA SAĞLANMIŞTI.. ŞİMDİLERDE MUSTAFA DEMİR HİÇ ÖNÜNÜ ARDINI HESAPLAMADAN ALDIĞI BU KARAR İLE SAMSUNU YENİDEN 20 YIL GERİYE GÖTÜREREK İHANET ETMEKTEDİR.DAHASI FUAR CADDESİ İLE LİMAN VE SHEL KAVŞAKLARI FELÇ OLACAKTIR.. TEZELDEN BU KARARDAN VAZGEÇİLMELİDİR.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mehmet Altıparmak Samsunsporluların merak ettiği soruları yanıtladı

Mehmet Altıparmak Samsunsporluların merak ettiği soruları yanıtladı