15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA İLKADIM İLÇESİNİN KORONAVİRÜS VAKA ORANI AÇIKLANDI

Samsun'da İlkadım ilçesinin KoronaVirüs vaka oranı açıklandı

Samsun'da mutant virüs yayıldı! İlkadım ilçesinde KoronaVirüs vaka oranı ne? Samsun'un İlkadım ilçesinin KoronaVirüs vaka oranı açıklandı.

11 Mart 2021 Perşembe 17:20 GÜNCEL

Samsun'da son dönemde KoronaVirüs vakalarında hızlı bir artış yaşanırken, mutant virüsünde hemen hemen şehrin tüm ilçelerine yayıldığı açıklandı.


Samsun'da Mecidiye Çarşısı, Fatih Sultan Mehmet, Çiftlik caddesi gibi alış veriş noktalarına sahip İlkadım ilçesinde de KoronaVirüs vaka oranının ne düzeyde olduğu merek ediliyor. 

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü, şehrin ana ilçelerinden biri olan İlkadım ilçesinde vaka oranını açıklarken, mutant virüsünde İlkadım ilçesi başta olmak üzere çok sayıda ilçeye yayıldığını açıklamıştı. Bafra, Çarşamba, Canik, Ladik, 19 Mayıs ve Salıpazarı ilçelerinde vaka artışı yaşandığı Samsun Sağlık İl Müdürlüğü tarafından açıklanırken, İlkadım ilçesinde ise 27 Şubat- 5 Mart tarihleri arasında KoronaVirüs vaka oranının yüzde 27 olduğu bildirildi.

Samsun'un sahil kesiminde bulunan Atakum ilçesinde ise şuan itibari ile vaka oranı yüzde 17, Canik ilçesinde yüzde 5, Bafra ilçesinde yüzde 16, Çarşamba ilçesinde yüzde 10 olduğu kaydedildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi İstiklal Marşının kabulünün 100'üncü yılına özel video çekti

Atakum Belediyesi İstiklal Marşının kabulünün 100'üncü yılına özel video çekti