10 Ağustos 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA KONUŞAN BERAT ALBAYRAK DAR GELİRLİLERE KİRA ÖDER GİBİ KONUT MÜJDESİ VERDİ

Samsun'da konuşan Berat Albayrak dar gelirlilere kira öder gibi konut müjdesi verdi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Samsun'da verdiği müjde de, dar gelirlilerin kira öder gibi konut sahibi olacaklarını söyledi.

07 Kasım 2019 Perşembe 14:40 GÜNCEL

Samsun'a gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Atatürk Kültür Merkezinde iş dünyası ile gerçekleştirdiği toplantıda, ekonomik verilerle ilgili açıklamalarda bulundu.


Bakan Berat Albayrak, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, iş adamları, siyasiler ve esnaf odası başkanlarının katıldığı toplantıda, dar gelirliler için konut müjdesi verdi.

Bakan Berat Albayrak, Samsun'da yaptığı açıklamada dar gelirlileri konut sahibi yapacak projenin alt yapısını hazırladıklarını müjdeledi.

Samsun'da Atatürk Kültür Merkezinde iş dünyası ile bir araya gelen Bakan Berat Albayrak, burada yaptığı konuşmada ülke ekonomisi ile ilgili bilgiler verirken, dar gelirlileri 20 yıl vade imkanı ile düşük faizlerle konut sahibi yapacaklarını bu proje ile ilgili ise gerekli alt yapının hazırlandığını belirterek, "Kira öder gibi hatta kiradan daha düşük taksitlerle dar gelirlileri konut sahibi yapacak projenin alt yapısını da hazırladık. Bunu da buradan müjdelemek istiyorum" dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Berat Albayrak Samsun'da yapılacak yatırımlara tam destek verileceğini açıkladı

Berat Albayrak Samsun'da yapılacak yatırımlara tam destek verileceğini açıkladı