16 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA MASKE VE ELDİVENLERİ SOKAKLARA ATMA OLAYI SÜRÜYOR

Samsun'da maske ve eldivenleri sokaklara atma olayı sürüyor

Samsun'da yapılan tüm uyarılara rağmen duyarsız vatandaşlar kullandıkları yüz maskeleri ve eldivenleri sokaklara atmaya devam ediyor.

09 Nisan 2020 Perşembe 15:14 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs salgını sebebi ile kullanılan yüz maskesi ve eldivenleri sokaklara atan duyarsız vatandaşlar uyarılara rağmen bildiklerini okumaya devam ediyor.


Kullanılan yüz maskesi ve eldivenlerden dahi bulaşma riski bulunan Korona Virüs'e rağmen, Samsun'da duyarsız vatandaşların kullandıkları maske ve eldivenleri çöp kutuları yerine sokaklara atmaya devam etmesi tepki çekiyor. Samsun Kent Haber olarak bu konu ile ilgili defalarca haber yaparak, kullanılan yüz maskeleri ve eldivenlerin sokaklara atıldığını gündeme getirdik. Vatandaşlara da maske ve eldivenleri sokaklara atmamaları çağrıları yapmamıza rağmen, duyarsız vatandaşların bildiklerini okumaya devam etmesi artık bizlerinde sabrını taşırdı. Bu nedenle Samsun'da belediyelerin sokaklara maske ve eldivenleri atanları yakalamaları yada tespit etmeleri durumunda bu duyarsızlara toplum sağlığını adına ceza uygulamasını devreye sokmalarını bekliyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'tan kaçak Evkur Mağazası ile ilgili yeni açıklama

Necattin Demirtaş'tan kaçak Evkur Mağazası ile ilgili yeni açıklama