15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA ÖZEL HASTANEDE KORONAVİRÜS SKANDALI!

Samsun'da özel hastanede KoronaVirüs skandalı!

Samsun'da özel hastanede KoronaVirüs skandalı! Aşı olmayan asistan, doktora Covid bulaştırdı! Korona olduğunu bilmeyen kadın doğum doktoru gün boyu anne adaylarını muayene etti!

12 Eylül 2021 Pazar 11:04 GÜNCEL

Samsun'da özel bir hastanede çalışan ve aşı olmadığı öğrenilen bir asistan, yakalandığı Covid-19 virüsünü, kadın doğum doktoruna bulaştırdı, Korona olduğundan habersiz olan doktor ise anne adaylarını muayene etti.


Samsun'da özel hastanede KoronaVirüs skandalı! Samsun'da özel bir hastanede görev yapan ve aşı olmadığı gündeme gelen bir asistanın yakalandığı KoronaVirüs hastalığını, aynı hastanede çalışan kadın doğum doktoruna bulaştırdığı iddia edildi.

Asistanın kendisine KoronaVirüs bulaştırdığından habersiz olan doktor ise hastanede anne adaylarını muayene etti. Kadın doğum doktoru testinin pozitif çıktığını ise bir anne adayını muayene ederken öğrendi, apar topar hastaneden uzaklaştı.

Bu şok iddia Hedef Halk Gazetesinde Alper Cabbar'ın imzası ile yayımlanırken, haberde skandal olay şu şekilde kamuoyuna duyuruldu.

----------------

DOKTORUN 4 AŞISI OLMASINA RAĞMEN..
İddiaya göre Samsun Büyük Anadolu Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan Op.Dr. Ö.P.M.'nin asistanı korona virüsü aşısı olmadı. Asistan korona kaptı. Doktoruyla temas halinde olan asistan, 4 aşısı olmasına rağmen doktoruna korona bulaştırdı. ANNE ADAYI YANINDAYDI 
Özel hastanede gündeme gelen iddiaya göre doktor Ö.P.M., anne adaylarını gün boyu muayene etti. Bir anne adayıyla hasta odasındayken testinin pozitif çıktığını öğrenen hastane doktoru, apar topar hastaneden 15 gün rapor alarak uzaklaştı. Şaşkınlık içinde kalan anne adayına test yapılmazken, doğumu yakın olan anneye başka doktor tavsiye edildi. 

HASTANEDE AŞISIZ ASİSTAN KORONA OLDU 
Hastanenin kendi personellerinin aşısını tamamlayamadığı dikkat çekti. Anne adayıyla yakın temas halindeyken korona olduğunu öğrenen doktor ise, 4 aşısı olmasına rağmen korona kaptığını ve bulaş riskine karşı hastaneden uzaklaştığını anne adayına söylediği öne sürüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

carsambali

14 Eylül 2021 Salı 12:05

Anadolu hastanesi sikayetciyim . Kayin pederim ve kaynana rahatsizlandi Buyuk anadolu hastanesine ****ürdük. Pcr test yapmadilar 2 gün serum verdiler sonra covid olmussunuz dediler biz burda covidlillere bakmiyoruz dediler önlem almadan taburci ettiler eve gönderdiler iki gun sonra a****astilar gazi de yatiyorlar biri yogun bakimda digeri normal simdi saglim bakanina soruyorum bunun hesabini kim verecek madem covidli neden hemen gazi ye nakil etmediniz 2 gun boyunca kotu olmasini

Foto

13 Eylül 2021 Pazartesi 08:34

Çelişkili yazıp insanların aklını karıştırıyorsunuz.. işinizi bilmiyorsanız bu işi yapmayın yalan haberlerle insanların hakkına girmeyin !!!

Sahin

12 Eylül 2021 Pazar 13:36

Sırf haber olsun diye Burada yalan yanlış haber yapıp milleti zan altında bırakmayın aşısız dediğiniz asistan 2 tane snovac asını olmuş ve biontek aşısını olmak için aşı hakkını gelmesin bekleyen bir insanıdır.lütfen böyle yalan haberlere itibar etmeyelim

Mimar

12 Eylül 2021 Pazar 11:09

Lütfen sayın sağlık müdürü sözünüzü tutun ve Atakum ek pokliniginde 25 poklinik sayısını aktif hale getirin cildiye uzmanı göğüs hastaliklari psikiyatri kapattınız özele muhtaç ettiniz

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu sağcı ve solcu isimler 12 Eylül askeri darbesinde yaşadıklarını anlattı

Samsunlu sağcı ve solcu isimler 12 Eylül askeri darbesinde yaşadıklarını anlattı