12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA PELİTBÜKÜ GRUP YOLU'NUN YAPILMASI İÇİN GAZETECİ İLGİNÇ BİR YOLA BAŞVURDU

Samsun'da Pelitbükü Grup Yolu'nun yapılması için gazeteci ilginç bir yola başvurdu

Samsun'da yıllardan beri bozuk durumda olan grup yolu için Büyükşehir ve Alaçam Belediyesi'nin sorumluluk almaması gazeteci İbrahim Akkuş'u harekete geçirdi.

25 Haziran 2022 Cumartesi 10:46 GÜNCEL

Samsun'da tanınan ve sorunları çözme konusunda inatçılığı ile bilinen gazeteci İbrahim Akkuş, Alaçam ilçesi Pelitbükü mahallesinin bozuk grup yolunun yapılması için ilginç bir yola başvurdu.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde gazeteci İbrahim Akkuş, Alaçam ilçesi bozuk olan grup yolunun yapımı ile ilgili Büyükşehir Belediyesi ve Alaçam Belediyesi'nin sorumluluğu birbirinin üzerine atması sonrası ikamet adresini Pelitbükü mahallesine aldırdı. 19 Mayıs ilçesinde bulunan ikametini Nüfus Müdürlüğüne başvurarak Alaçam ilçesinin Pelitbükü mahallesine aldıran gazeteci Akkuş, dün geceyi ise zor şartlar altında burada geçirdi.

Alaçam ilçesi Pelitbükü mahallesinin bozuk durumda olan grup yolunun yapılması için önce Alaçam Belediyesi'ne sonrada Büyükşehir Belediyesi'ne başvuru yapan İbrahim Akkuş, iki belediyeden de aldığı ilginç cevap ile şaşkına döndü. İki belediyede yolun yapımı ile ilgili sorumluluğu birbirine atarken, Akkuş durumu CİMER'e de bildirdi. Pelitbükü mahallesinde yaşayan zor durumdaki ailelere Kaymakamlık aracılığı ile daha önce evde yaptıran İbrahim Akkuş, bozuk yolun yapılması için harekete geçti. İlk olarak ikametini 19 Mayıs ilçesinden Pelitbükü mahallesine aldıran Akkuş, bozuk yol yapılana kadar bu mahallede yaşayacağını açıkladı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatan DAŞ

25 Haziran 2022 Cumartesi 13:05

Lütfen bozulan Türkçe'mize siz de tuz biber olmayın.Doğrusu: Büyükşehir DE belediyesi DE, kesme kullanmayın, ayrı yazın...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun-Atakum hava durumu! 25 Haziran Cumartesi yağmur yağacak mı?

Samsun-Atakum hava durumu! 25 Haziran Cumartesi yağmur yağacak mı?