23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA PERŞEMBE VE CUMA GÜNÜ KAÇ KİŞİ COVİD-19'DAN ÖLDÜ!

Samsun'da Perşembe ve Cuma günü kaç kişi Covid-19'dan öldü!

Samsun'da 19 Kasım Perşembe ve 20 Kasım Cuma günü kaç kişi Covid-19 nedeniyle öldü? Kıranköy Mezarlığında Korona Virüs nedeniyle yaşamını yitiren kaç kişinin cenazesi toprağa verildi! İşte gayr-i resmi sayılar..

21 Kasım 2020 Cumartesi 14:02 GÜNCEL

Samsun'da Cuma günü Covid-19'dan 27 kişinin öldüğüne yönelik Kıranköy Mezarlığından çekilen video görüntüleri izleyenleri dehşete düşürürken, Perşembe ve Cuma günü Kıranköy Mezarlığında Korona sebebi ile cenazesi toprağa verilen kişi sayısını ise gayr-i resmi olarak öğrendik.


Samsun Kent Haber'in yaptığı araştırmaya ve gayr-i resmi aldığımız bilgilere göre 20 Kasım Cuma günü Samsun'da sadece Kıranköy Mezarlığında ölüm evrakında 'Bulaşıcı Hastalık' yazan 17-18 kişinin (Bu sayı fazlada olabileceği belirtildi) cenazesi toprağa verildi. 

Samsun'da 19 Kasım Perşembe günü ise 10-12 kişi aynı şekilde ölüm evrakında 'Bulaşıcı Hastalık' olarak yani Covid-19 sebebi ile Kıranköy Mezarlığında toprağa verildi. 

Bugün itibari ile yani 21 Kasım Cumartesi günü için Kıranköy Mezarlığında Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden iki kişinin cenazeleri toprağa verilecek. Edindiğimiz bilgilere göre pandemi hastanesi olan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine yoğunluklu olarak ilçelerden Covid-19 vakası geliyor.


27 KİŞİ ÖLDÜ VİDEOSUNA HENÜZ RESMİ AÇIKLAMA YAPILMADI
Öte yandan Samsun'da Cuma günü Kıranköy Mezarlığı morgu önünde çekilen ve izleyenleri şoke eden video görüntülerinde 27 kişinin Covid-19 sebebi ile hayatını kaybettiği iddiası gündeme gelmişti. Söz konusu bu iddia ile ilgili ise sayının doğru olup olmadığı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr  Her hakkı saklıdır. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Tabip Odası Korona hastalarını uyardı! Favipiravir kullanmamak hata olur

Samsun Tabip Odası Korona hastalarını uyardı! Favipiravir kullanmamak hata olur