12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA SAATHANE MEYDANINA KAFETERYA KONAK İNŞA EDİLECEK

Samsun'da Saathane Meydanına kafeterya konak inşa edilecek

Samsun'da Saathane Meydanı'nda yürütülen çalışmalar kapsamında yıkımı yapılan Apaydın İş Merkezi'nin yerine kafeterya Konak inşa edileceği açıklandı.

27 Haziran 2022 Pazartesi 07:44 GÜNCEL

Samsun'da Saathane Meydan projesi içerisine kafeterya konak dahil edildi. Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Saathane Meydanına, Büyükşehir Belediyesi konak kafeterya inşa edileceğini duyurdu.


İsminin Sümbül olacağı açıklanan kafeterya konağın, bir süre önce yıkımı gerçekleştirilen Apaydın İş Merkezi'nin bulunduğu alana yapılacağı bildirildi. Tarihi Taşhan'ın hemen önünde inşa edilecek konak ile ilgili Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada Sümbül isimli kafeterya konağın iki katlı olacağı toplam 532 metrekare büyüklüğünde olacağı bildirildi. Öte yandan mevcut Saathane Meydan Projesi içinde söz konusu kafeterya konağın bulunmadığı, bu projenin ise çalışma kapsamına sonradan alındığı iddia edildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

cem

30 Haziran 2022 Perşembe 08:13

büyük cami önündeki binalar biran önce yıkılmalı büyükşehir belediye binası da taşınarak yıkılmalı yeni büyükşehir belediye binası otogar bölgesine taşınabilir

Ahmet Bayarslan

28 Haziran 2022 Salı 19:45

Madem kafe yapacaktiniz orda ki adamı niye perişan ettiniz yoksa bir rantmi var bu işte ?

Kadir cenah Turna

27 Haziran 2022 Pazartesi 07:00

2003, 2004 senesinde başkan yusuf ziya yılmazaProjelerimi anlatan bir mektup yazmıstım. Sağolsun o da bana mektupla cevap verdi. Projelerinizi, samsun'a yapacağım hizmet ve projelerde kullanacağım demişti ve teşekkür etmişti. O projeler şu anda samsun'un hizmetinde.

Vatan DAŞ

27 Haziran 2022 Pazartesi 06:56

Sımtafa Demirin içi nası cız ediyormuştur oradan her geçişinde, "şu koca mavi binanın yerinde bi kafe olsa ne güzel olurdu" diyerek...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Osmanlı Un nerede üretiliyor? Sahibi kim? Unsan fabrikası hangi şehirde?

Osmanlı Un nerede üretiliyor? Sahibi kim? Unsan fabrikası hangi şehirde?