23 Mayıs 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 15 ARALIK'TA GREVE ÇIKIYOR! GREV GÜNÜ MUAYENE OLACAK MI?

Samsun'da sağlık çalışanları 15 Aralık'ta greve çıkıyor! Grev günü muayene olacak mı?

Samsun'da sağlık çalışanları 15 Aralık tarihinde tam gün greve gidecek.. Grev günü hastanelerde tedavi ve muayeneler olacak mı?

13 Aralık 2021 Pazartesi 16:10 GÜNCEL

Samsun'da sağlık çalışanları 15 Aralık tarihinde greve çıkacak. Samsun'da kamu ve üniversite hastanelerinde Sağlık Emekçileri Sendikası(SES) ve Samsun Tabip Odası üyesi sağlık çalışanlarının greve çıkacağı bildirildi.


Doktorların maaşlarına yapılacak 2 bin 500- 5 bin TL arasındaki zam yapılması ve ek göstergelere ilişkin düzenlemelerin mecliste bütçe görüşmelerinden sonraya bırakılması nedeniyle Tabip Odası, Sağlık Emekçileri Sendikası ve Hekim-Sen grev kararı aldı. Alınan grev kararı kapsamında Hekim-Sen üyesi sağlık çalışanlarının 14-15 Aralık tarihinde yarım gün, 16 Aralık Perşembe ise tam gün greve çıkacak. 

Samsun'da SES ve Samsun Tabip Üyesi sağlık çalışanları 15 Aralık tarihinde tam gün grev yapacak. Grev esnasında ise hastanelerde acil ve yoğun bakım servisleri ile hasta muayenelerinin devam edeceği öğrenildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Uğur

13 Aralık 2021 Pazartesi 14:39

İktidar hunharca harcadığı paraları bitmeyecek gibi harcanan kaynakların sonuna geldi yapılacak seçimlerde iktidar kaybedecek %99.00 öyle görünüyor yeni gelecek iktidara Allah sabır versin çünkü imf borcu vardı çok eski yıllarda Türkiye nin mevcut iktidarın azına sakız yaptığı şimdi borç zan nedersem o borcun belki 100 katı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Dolar kuru 13 Aralık Pazartesi günü yerinde durmadı! 14.75'e kadar çıktı

Dolar kuru 13 Aralık Pazartesi günü yerinde durmadı! 14.75'e kadar çıktı