07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN'DA TOPLU KONUT İNŞAATINDA İŞÇİNİN VİNÇ ÜZERİNDE ÖLÜMLE DANSI

Samsun'da toplu konut inşaatında işçinin vinç üzerinde ölümle dansı

Samsun'da TOKİ konutları inşaatında bir işçinin metrelerce yüksekte bulunan vinç üzerine oturarak, adeta ölümle dans ettiği görüntüler dehşete düşürdü.

06 Haziran 2021 Pazar 21:12 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım ilçesi Kıran mahallesinde yapımı devam eden toplu konut inşaatında inanılmaz bir olay yaşandı. Toplu konut inşaatında çalışan bir işçi çıktığı vincin üzerinde adeta ölümle dans etti.


İlkadım ilçesi Kıran mahallesinde yaşayan vatandaşların cep telefonu kamerası ile görüntülediği olayda, toplu konut inşaatında çalışan bir işçinin vinçin üzerine oturarak, metrelerce yükseklikte salıncakta sallanır gibi sallandığı görüldü. 

Görüntüleri Samsun Kent Haber haber merkezine ulaştıran vatandaşlar, yaşananlara tepki gösterdi. İşçinin vinç üzerinde yaptığı hareketle kendi canıyla oynadığını kaydeden vatandaşlar, "Biz o görüntüleri çekerken yüreğimiz ağzımızı geldi. Bu nasıl bir sorumsuzluktur" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

mehmet

08 Haziran 2021 Salı 09:40

fark eden birşey olmadıgını tekrar söyleyebilirim birde gece calışmalrını görseniz öyle böyle degil hemen yanı başımızda sabahlara kadar gürültü evimle 50mtr uyku yok ilgilenen yok polis geliyor uyarıyor polis gittimi kaldıkları yerden devam burda oturanlarda insan oldugunu unutan sayın valimiz ve büyük şehir bld bşknmız za sesleniyoruz burda oturanlarda etden tırnakdan olan insandır burda oturanlarında vücüdü sesden görültüden belli bir saat içinde calışmalarını istiyoruz inşat firmasına ve

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'dan ayrılan Erkam Reşmen veda açıklaması yaptı

Yılport Samsunspor'dan ayrılan Erkam Reşmen veda açıklaması yaptı