15 Ağustos 2022 Pazartesi

SAMSUN'DA TÜRK PETROLLERİNİN YAPTIRDIĞI AKARYAKIT İSTASYONU RUHSATSIZ ÇIKTI

Samsun'da Türk Petrollerinin yaptırdığı akaryakıt istasyonu ruhsatsız çıktı

Samsun'un Atakum ilçesinde rüşvet iddiası ve garip olayların gündeme geldiği akaryakıt istasyonu ruhsatsız çıktı!

09 Haziran 2021 Çarşamba 17:16 GÜNCEL

Samsun'un Atakum ilçesi Atatürk Bulvarı ile Alaçam caddesinin kesiştiği noktada yapımına başlanan akaryakıt istasyonunun ruhsatının olmadığı ortaya çıktı.


Türk Petrolleri tarafından Atakum ilçesi Atatürk Bulvarı ile Alaçam caddesinin kesiştiği noktada inşaatı yaptırılan akaryakıt istasyonunun daha önce Atakum Belediyesi tarafından 9 gün süre ile mühürlendiği ancak inşaatın buna rağmen ruhsatsız olarak devam ettiği gündeme geldi.

Türk Petrollerinin akaryakıt istasyonu inşaatını ruhsat almadan başlattığı bu durumdan ise yüklenici firmayı, haberdar etmediği öne sürülürken, yüklenici firmanın Türk Petrollerine bu nedenle "Burada ruhsatsız inşaat yapılıyor. Bu sorumluluğu kabul etmiyoruz" yazılı bir ihbarname gönderdiği ileri sürüldü. Atakum Belediyesinin ise söz konusu akaryakıt istasyonu inşaatını 'Bu bölge akaryakıt istasyonu yapımına uygun değil' diyerek 9 gün süre ile mühürlediği de öğrenilirken, inşaatın halen ruhsatsız olarak nasıl devam ettiği ise merak konusu oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Memet

11 Haziran 2021 Cuma 09:46

Adres bilgisi yanlış kim yazdıysa 2 kere vurgulamış Atatürk bulvarı ile kesişmiyor Recep Tayyip Erdağon bulvarı ile keşisiyor

ahmet

11 Haziran 2021 Cuma 09:42

rte bulvarı ile keşisiyor Atatürk değil

Ali balbal

09 Haziran 2021 Çarşamba 23:00

Burasi Turkiye kimin neyi ne icin neden yaptigi sorulmaz. Sonucta kanun hukuk ulkesi gorunumunde ama herturlu hukuksuzlugun oldugu bir ulke.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu sporcu Fatma Damla Altın Polonya'da dünya şampiyonu oldu

Samsunlu sporcu Fatma Damla Altın Polonya'da dünya şampiyonu oldu