12 Ağustos 2022 Cuma

SAMSUN'DA ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNİN TRAFİKTE YÜZÜNE YUMRUK ATILDI, ÇENESİ İKİ YERİNDEN KIRILDI

Samsun'da üniversite öğrencisinin trafikte yüzüne yumruk atıldı, çenesi iki yerinden kırıldı

Samsun'da trafikte kendisine makas atan otomobil sürücüsü tarafından yüzüne yumruk atılan üniversite öğrencisi Hasan Bayraklı'nın çenesi iki yerinden kırıldı.

21 Aralık 2017 Perşembe 20:01 GÜNCEL
Samsun'un İlkadım ilçesinde trafikte tartıştığı kişi tarafından yüzüne yumruk atılan üniversite öğrencisi Hasan Bayraklı'nın çenesi iki yerinden kırıldı. 

İddiaya göre, Samsun'un İlkadım ilçesi Atatürk Bulvarı'nda Ö.Ö, 16 Aralık'ta "trafikte makas atma" meselesi nedeniyle tartıştığı üniversite öğrencisi Hasan Bayraklı'ya (19) yumruk attı. Polise Ö.Ö'den şikayetçi olan Bayraklı, daha sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine gitti. Ö.Ö. ise otomobiline binerek olay yerinden uzaklaştı.

İki yerinden kırıldığı belirlenen Hasan Bayraklı'nın çenesi, OMÜ Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde 5 saatlik ameliyatla yerine oturtuldu. Çenesine titanyum plak takılan ve hastanede tedavisi süren Hasan Bayraklı,  olay gecesi otomobiliyle ana yolda orta şeritten gittiğini anlattı. Aniden arkadan bir otomobilin gelip sağ şeritteki araca çarpmamak için kendisine makas attığını ifade eden Hasan Bayraklı, "Az daha bana kaza yaptırıyordu. İleride durdu. Ben de konuşmak için durdum. O hiçbir şey konuşmadan direkt bana yumruk attı, arkadaşım bizi ayırdı. Ağzımdan kan aktığını görünce otomobiline binip gitti. O an sadece dişimin kırıldığını düşündüm." dedi.Şikayetçi olmak amacıyla gittiği polisin kendisini hastaneye yönlendirdiğini belirten üniversite öğrencisi Hasan Bayraklı, muayenesinde çenesinin iki tarafında kırık tespit edildiğini söyledi.

Kendisine vuran kişinin iri yapılı ve uzun boylu olduğunu belirten Bayraklı, "Polis MOBESE kayıtlarından şahsı tespit etmiş. Öğrendiğim kadarıyla hem boks hem de vücut geliştirme yapıyormuş. Zaten böyle bir yumruğu teknik bilen bir insan atabilirdi. Hayatımı olumsuz etkiledi. Kendisinden şikayetçiyim." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

FETÖ'nün cezaevi yapılanmasında 44 sanığa hapis cezası

FETÖ'nün cezaevi yapılanmasında 44 sanığa hapis cezası