07 Ağustos 2022 Pazar

SAMSUN'DA VEFAT EDEN GAMZE SEVEN'İN MEZARINA SAMSUNSPOR'UN MOR FORMASI ÖRTÜLDÜ

Samsun'da vefat eden Gamze Seven'in mezarına Samsunspor'un mor forması örtüldü

Samsun'da Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, vefat eden eşi Gamze Seven'in mezarına çok istediği mor formayı örttü.

28 Kasım 2021 Pazar 15:40 GÜNCEL

Samsun'da 55 gün önce vefat eden Gamze Seven'in mezarına eşi Nuri Seven tarafından çok istediği Samsunspor'un mor forması bırakıldı.


Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, yaklaşık 55 gün önce hayatını kaybeden eşi Gamze Seven’in kabrine, Samsunspor’un ‘Kadına şiddete’ karşı çıkardığı mor forma ile gitti. Seven, eşinin adının yazılı olduğu formayı kabrine bırakarak herkesi duygulandırdı

MOR FORMA GÖTÜRDÜ
Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven’in eşi, geçtiğimiz günlerde korona virüse karşı verdiği mücadeleyi kaybederek hayata veda etmişti. Gamze Seven’in 31 yaşında hayata gözlerini kapatması tüm Samsun’u yas boğmuştu. Dualarla anılan ve unutulmayan Gamze Seven’e, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven herkesi duygulandıran bir hediye götürdü. Başkan Nuri Seven, Samsunspor’un üzerinde 15 farklı dilde ‘Kadına şiddete hayır’ yazılı olarak ürettiği mor formayı eşinin kabrine götürdü.FANATİK BİR TARAFTARDI
Fanatik Samsunspor taraftarı olan eşi Gamze Seven’in kabrine formayı bırakan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Eşim Gamze’ye Allah rahmet diliyorum. Kendisi de benim gibi koyu bir Samsunspor taraftarıydı. Mor formayı çok istiyordu. Fakat hastalık sürecinde fırsatımız olmamıştı. Pandemi sürecinden önce Samsunspor’un iç sahadaki hiçbir maçını kaçırmazdık. Çocuklarımızla birlikte stada giderek takımımıza destek veriyorduk. Artık o aramızda yok. Ben çocuklarımla birlikte onun hatırasını yaşatmak için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İz Bırakanlar! Recep Tayyip Erdoğan

Samsun'da İz Bırakanlar! Recep Tayyip Erdoğan