29 Haziran 2022 Çarşamba

SAMSUN'DA YILLARDIR ÇAMURLU YOLA MAHKUM KALAN MAHALLENİN YOLUNU GAZETECİ YAPTIRDI

Samsun'da yıllardır çamurlu yola mahkum kalan mahallenin yolunu gazeteci yaptırdı

Samsun'da yıllardır yolları yapılmayan ve çamura mahkum kalan Pelitbükü mahallesine bağlı yollar, gazeteci İbrahim Akkuş'un girişimleri sonucu yapıldı.

15 Mayıs 2022 Pazar 23:04 GÜNCEL

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde yerel muhabir olarak görev yapan İbrahim Akkuş, Alaçam ilçesine bağlı Pelitbükü mahallesinin bozuk ve çamurlu olan yollarının yapılmasını sağladı.


Alaçam ilçesi Pelitbükü mahallesinde yolların bozuk ve çamurlu görüntülerini yayınlayan ve bu yolların yapılmasını isteyen Akkuş, belediyenin sorun ile ilgilenmemesi üzerine Ankara ile iletişime geçti. İbrahim Akkuş'un girişimleri sonrası DSİ'den iş makineleri çamurlu olan yolların yapımı için gönderildi. Pelitbükü mahallesine bağlı Gökgel, Yukarı Karacak, Aşağı Karacak Hazırlık ve Mezarlık yollarına ait grup ve ara yolların kazıma ve silme çalışmaları DSİ'ye ait iş makineleri tarafından yapıldı.

Bafra DSİ Müdürü Berati Özkan'da yapılan çalışmaları Pelitbükü mahallesine giderek İbrahim Akkuş ile birlikte yerinde inceledi. Akkuş ayrıca Gökgel mahallesinin köprü sorununun çözümü için de vatandaşları Bafra DSİ Müdürü Özkan ile görüştürdü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun karar vermeli! Takoz koyanlar mı, Samsun'u yükseltmek isteyenler mi?

Samsun karar vermeli! Takoz koyanlar mı, Samsun'u yükseltmek isteyenler mi?